Sobota, 6. marec, 2021Meniny má Radoslav, Radoslava

Sršni vytasia na súperov nové parádne plavky

Prezident a nové plavky. Jozef Karabáš sa má čím pochváliť. (Autor: pav)
Sportnet|Publikované 2. okt 2014 o 00:00

Na vodnopólovú sezónu sa pripravuje poctivo aj šesťnásobný slovenský majster ČH Hornets Košice pod vedením trénera Róberta Kaida.

Sršni sa na nadchádzajúcom Slovenskom pohári predstavia v nových plavkách. Klub teda mení imidž a všetko by to mala byť iba špička ľadovca budúcich väčších zmien.

KOŠICE. Plavky, ktoré si vodní pólisti ČH Hornets Košice oblečú počas pohára tento víkend, sú vskutku luxusné.

Prezident ČH Hornets Košice Jozef Karabáš prezradil, že tento motív súvisí s novým partnerom klubu.

,,Je ním jedna nemecká spoločnosť, ktorá obchoduje so zlatom a náš klub s ňou rozvíja marketingovú spoluprácu. Jej prvou lastovičkou sú práve tieto pekné a vkusné plavky. Verím, že je to len začiatok dlhodobého vzťahu.“

Otázkou teda je, čo ďalej bude nasledovať. „To si necháme ako prekvapenie, aby sme nešli s bubnom na zajace, všetko sa včas dozviete,“ usmial sa stále dobre naladený prezident Hornets.

V Slovenskom pohári ČH nemá najvyššie ambície, ale len do počtu byť nechce. „Máme mladý tím a tento turnaj bude pre nás skvelým testom. Je ťažké hovoriť o ambíciách, to nechám na trénera, ale pri troške šťastia sa môžeme pobiť o bronz,“ prezradil J. Karabáš.

Vracia sa Kusko

Pred začiatkom sezóny došlo aj tentoraz k určitým zmenám v kádri. Odišli skúsení Karol Bačo a Miroslav Grutka.

A čo príchody? „Michal Kusko sa k nám vrátil po ročnej prestávke, Tomáš Mešter tiež. Mladý Tomáš Orosz nedostával priestor pri Modrých Drakoch, tak prešiel k nám na prestup. Z hosťovania sa vrátil brankár Hoferica,“ vykreslil tréner Róbert Kaid, ktorého asistentom je Peter Veszelits.

„V každom prípade počas tejto sezóny chceme zabudovať mladých chlapcov do mužstva, chceme im dať priestor už v Slovenskom pohári. V skupine na Modrých Drakov stačiť nebudeme, no so Žilinou a Topoľčanmi sa ideme pobiť o druhú postupovú pozíciu,“ dodal R. Kaid.

Súvisiace články