Štvrtok, 4. marec, 2021Meniny má Kazimír

Srichaphan sa zasnúbil s Miss Universe 2005 Glebovou

SITA|Publikované 24. apr 2007 o 10:39

BANGKOK 24. apríla (SITA, AFP) - Najlepší thajský tenista Paradorn Srichaphan sa zasnúbil s Miss Universe spred dvoch rokov Kanaďankou Natalie Glebovou. Šťastný pár oznámil zasnúbenie počas tlačovej besedy ...

BANGKOK 24. apríla (SITA, AFP) - Najlepší thajský tenista Paradorn Srichaphan sa zasnúbil s Miss Universe spred dvoch rokov Kanaďankou Natalie Glebovou. Šťastný pár oznámil zasnúbenie počas tlačovej besedy v Bangkoku, ktorú vysielala v priamom prenose aj thajská televízia. Dvadsaťsedemročný tenista požiadal o ruku o dva roky mladšiu modelku už 13. apríla počas spoločnej dovolenky na indonézskom ostrove Bali. Svadobné áno by si mali povedať o osem mesiacov. "Verím svojmu srdcu. Máme sa navzájom veľmi radi a dátum svadby nie je v tomto smere rozhodujúci," komentoval Srichaphan.

Pôvodom Ruska Glebová a Thajčan Srichaphan sa zoznámili vlani počas návštevy jedného z budhistických chrámov, ktorý slúži zároveň ako hospic pre ľudí postihnutých AIDS. "Paradorn súcití s ľuďmi s ťažkým osudom a snaží sa im pomôcť. To mám na ňom veľmi rada. Vo svojom vnútri cítim, že chcem s týmto človekom stráviť zvyšok života a založiť si s ním rodinu," priznala Glebová. Srichaphan svojej nastávajúcej daroval diamantové šperky s obsahom 16 karátov, ktoré zahŕňali zásnubný prsteň, náušnice aj náhrdelník.

Srichaphan je bývalou svetovou tenisovou deviatkou a na okruhu ATP vyhral 5 turnajov. Po slabšej uplynulej sezóne klesol až na aktuálne 82. miesto v rebríčku ATP Entry. V tomto roku vyhral na piatich turnajoch, na ktorých sa predstavil, len jeden zápas. S Glebovou sa po prvý raz na verejnosti pobozkali počas septembrového turnaja Thailand Open v Bangkoku po jeho štvrťfinálovom víťazstve nad Britom Timom Henmanom.


Súvisiace články