Utorok, 26. január, 2021Meniny má Tamara

Správy agentúry jpp

Sportnet|Publikované 23. mar 2009 o 23:00

Odmena Nielen pre hokejistov vypísalo vedenie HK Spišská Nová Ves odmenu za postup do extraligy. Podľa správ agentúry JPP je vypísaná odmena aj za

Odmena

Nielen pre hokejistov vypísalo vedenie HK Spišská Nová Ves odmenu za postup do extraligy. Podľa správ agentúry JPP je vypísaná odmena aj za dolapenie zlodejov minulotýždňovej krádeže na sekretariáte HK. Údajne je suma za dolapenie tisíc eur.

Vynovení

Vo vyšších ligových súťažiach odštartovala jarná časť ročníka 2008/2009. Futbalový šok som zažil na stretnutí V. Folkmar - Rožňava. V dobrom slova zmysle! Útulný športový stánok za posledné obdobie prešiel výraznou rekonštrukciou. Šatne pre hráčov, rozhodcov, ale aj funkcionárov dýchajú novotou. Folkmarčania tak majú jeden z najkrajších futbalových stánkov na Spiši.

Otcovia so synmi

To, že Folkmarčania robia zápis o stretnutí na počítači, je asi zbytočné zdôrazňovať. Skôr zaujali mená v domácej zostave. Dvaja Sasákovci, dvaja Andrejcovci.

"Máme takú menšiu raritu. V jednom mužstve hrajú dve dvojice otec - syn," pochválili sa folkmarskí funkcionári. V nedeľu len otec Radek Sasák dirigoval syna Maroša. Starší Andrejco nehral.

Volajte až od pondelka

Menšia prosba pre tých, ktorí volajú výsledky do mládežníckeho výsledkového servisu a výsledky II. triedy SOFZ. Výsledky dorastu SOFZ a II. triedy volajte (SMS-správu posielajte) až v pondelok. Cez nasledujúci víkend sa na známe číslo 0915 910 484 nedovoláte. Ak všetko pôjde podľa plánu, tak v sobotu večer by som mal osobne sledovať (a fotiť) priateľské stretnutie Anglicko - Slovensko vo futbalovom chráme Wembley.

Výrok víkendu

"Vy ko... jeden sku.... východniarski!" pokrik z tribúny pred koncom stretnutia Sp. Podhradie - N. Hrušov.

Reakcia z dolnej časti tribúny: "Tak to nadávaš nám všetkým. Veď všetci sme tu východniari!

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.