Utorok, 26. január, 2021Meniny má Tamara

SPRÁVY AGENTÚRY JPP

Sportnet|Publikované 27. okt 2008 o 23:00

Pred týždňom som priniesol správu JPP o tom, akú svetelnú tabuľu, v hokejovej reči "kocku", budeme mať na zimnom štadióne. Uviedol som aj cenu 3

milióny korún. Už v správe som naznačil, že mne sa viac páčila tá s obrazovkami. Bola však raz toľko drahšia. Na hokejovom stretnutí proti D. Kubínu som bol prezidentom klubu a predovšetkým primátorom mesta upozornení, že som túto informáciu napísal zle. V rozpočte je vyčlenená suma na "kocku" s obrazovkami. Takúto chybu veľmi rád opravujem a už teraz sa všetci tešíme na perfektnú novú "kocku", ktorú nám všetci na Slovensku budú ticho závidieť.

Hokejista-futbalista

Veľkú posilu zlanárili do svojich radov Iliašovce. V dopoludňajšom zápase v nedeľu proti Mníšku n/H bol jasne najpohyblivejším hráčom domáci č.11 Lukáš "Kuko" Novák (v prvom polčase mal veľkú šancu na strelenie gólu). Momentálne má Kuko Novák vynikajúcu hokejovú formu. Nielen v hokejovom tíme Spišiakov je najlepší, ale aj v nedeľu sa výraznou mierou podpísal pod víťazstvo Iliašoviec.

Smoliar

Veľkú posilu majú aj v Olcnave. Skúsený dlhoročný hráč Krompách Marcel Lesňák pôsobí v mužstve oblastnej súťaže. Cez víkend mal cestovať do Turecka, ale nešiel. S úsmevom skonštatoval, že zápas v Poráči je dôležitejší ako Turecko. Pravda je niekde inde. Marcel stratil cestovný doklad, ktorý si narýchlo vybavoval včera v Bratislave. Smola ho však prenasledovala aj na futbale. V závere zápasu za stavu 1:0 pre Poráč kopal pokutový kop nedal. Keď še darí, ta še darí.....

Dnes na hokej

V piatok urobili hokejisti Spišskej Novej Vsi veľkú radosť svojím fanúšikom víťazstvom v Bardejove. Dnes o 17.30 hod. pod vedením nového hlavného trénera Jána Faitha privítajú Detvu.

Výrok víkendu

"Šak hrajte. Stojíce, jak keby slovenskú hymnu hrali!" pokrik diváka z Poráča počas stretnutia s Olcnavou, keď sa už nemohol pozerať na "rýchlosť" domácich hráčov.

(jp)

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.