Štvrtok, 21. január, 2021Meniny má Vincent

SPRÁVY AGENTÚRY JPP

Sportnet|Publikované 3. nov 2008 o 23:00

Skoré uzdravenie, Paľo! V nedeľu na veľkom derby Markušovce - Odorín (2:3) chýbal jeden dôležitý človek. Duša odorínského futbalu Pavol Fabian. Z

Skoré uzdravenie, Paľo!

V nedeľu na veľkom derby Markušovce - Odorín (2:3) chýbal jeden dôležitý človek. Duša odorínského futbalu Pavol Fabian. Z dôvodu rôznych zdravotných ťažkostí sa ocitol na nemocničnom lôžku. Možno keď sa dozvedel výsledok, hneď sa mu polepšilo.

V mene celej futbalovej verejnosti na Spiši Ti, Paľo, želáme skoré uzdravenie.

Veľká párty v Harichovciach

V piatok sa v Harichovciach konala halloweenska párty, po ktorej nejaký "zanietený fanúšik - fetišista " rozbil na žiackej šatni okno a zobral odtiaľ dresy a trenky, ktoré následne porozhadzoval po dedine. Členovia a fanúšikovia FK mu odkazujú, že až ho odhalia, bude povinne šesť mesiacov upratovať budovu a areál ŠK zadarmo.

Cena fair play

Funkcionári Sloviniek dokážu písať kritické postrehy, no tento je úplne o niečom inom.

"Aspoň raz nebudeme písať len kritiku, ale výbor FK Baník Slovinky chce raz aj poďakovať. Naše poďakovanie patrí všetkým ochotným zainteresovaným v Bystranoch. Dňa 31. 10. 2008 sa malo odohrať ďalšie kolo 1. triedy majstrovstiev okresu dorastencov. Naši hráči mali cestovať práve do Bystrian. Kedže náš klub, ako i mnoho iných klubov, nedisponuje autobusom a v piatok je problém nájsť i autá na prepravu (nepochodili sme ani na SAD), neostávalo nám nič len telefonovať do Bystrian. V Bystranoch sme natrafili na ochotných ľudí, to jest p. starostu Žigu a tiež p. Petra Fajta, ktorí bez všetkého prisľúbili a po našich hráčov poslali ich obecný autobus. Im nevadilo, že u nich hrajú hráči z popredia tabuľky, tu aspoň vidno, že mládež chce hrať futbal (viď alibistické rozhodnutie Kluknava-Slovinky). Nakoniec naši tam aj vyhrali v pomere 4:0,ale aj tak do popredia sa dostala ochota menovaných ľudí, veď našich chlapcov odviezli i po zápase domov. Vrelá vďaka vám, p.starosta Žiga a p. Peter Fajt, vidno, že sú ešte aj v našej blízkosti ľudia s veľkým Ľ.

Dnes na hokej

V piatok hokejisti Spišskej Novej Vsi porazili Považskú Bystricu a v tabuľke sú už na prvom mieste. Líder tabuľky dnes o 17.30 hod. opäť na svojom ľade privíta súpera z Michaloviec. Príďte na dobrý hokej, veď aj permanentky už zlacnenili na 450 korún.

Žiadne pivo

Keď už hovoríme o hokeji. Počas prestávky je vždy na programe Hra diváka. Strela od modrej čiary na bránu, na ktorej je maketa. Kedysi bolo odmenou za presný zásah basa piva. Lenže podmienky sa zmenili, veď strieľať na bránu chodia aj deti (niekedy aj sám pán primátor). Ak máte presnú mušku, môžete si vystrieľať elektroniku.

Opäť milá oprava

Po príchode na štadión v Jamníku v nedeľu dopoludnia som bol upozornený na jednu chybičku, ktorú som písal do správ JPP. Bolo to v súvislosti so spravodajom a bulletinom. Nebolo to len v prípade susedského derby s Chrasťou n/H. Tieto pre divákov atraktívne veci majú v Jamníku vždy, na každom domácom zápase.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.