Pondelok, 25. január, 2021Meniny má Gejza

Správy agentúry jpp

Sportnet|Publikované 16. mar 2009 o 23:00

Znova sedadlá "Toľko píšete, pán Petruška, o tých sedadlách na zimáku. Ako je možné, že jedna strana bola urobená možno za týždeň a tá druhá možno

Znova sedadlá

"Toľko píšete, pán Petruška, o tých sedadlách na zimáku. Ako je možné, že jedna strana bola urobená možno za týždeň a tá druhá možno nebude hotová ani do leta?" - rozhorčená otázka počas piatkového finále. O pár minút som sa už na to spýtal prezidenta HK Mariána Bubeníka.

"Na 'južnej' strane tribúny boli v minulosti podlahy (betóny) urobené kvalitne. Prebrúsili sa, urobili nivelačné potery, nalepila sa gumená podlaha a dávali sa sedačky. Na 'severnej' tribúne boli betónové podlahy v hroznom stave. Ak by bol betón na podlahách urobený ešte v čase výstavby kvalitne, už dávno by tam boli dané nové sedačky," vysvetlil situáciu M. Bubeník.

A ešte raz sedadlá

Časť sedačiek zo zimného štadióna už je inštalovaná na futbalovej tribúne. Sú nafarbené na modro. V sobotu na nich takmer nikto nesedel. Väčšina fanúšikov postávala na slniečku.

Čudní rozhodcovia

Vráťme sa k hokeju. S výkonmi rozhodcov nikde nemôže byť absolútna spokojnosť. Lenže v sobotu poriadne divákom tiekli nervy. Niektoré verdikty boli až do očí bijúce. Trpezlivosť došla aj takému skúsenému borcovi, akým je Michal Teplica. Medzi druhou a treťou tretinou poriadne "prehovoril" pri odchode do šatne do duše trojici arbitrov. Tí to vyriešili po svojom. Všetko o Teplicovi napísali do zápisu. Či uviedli aj také prešľapy do zápisu, akým bol neodpískaný dvojmetrový ofsajd v druhej tretine, sme nezistili. Počas oboch dní boli rozhodcovia najslabším článkom finále.

Výrok víkendu

"Náš tréner behá po ihrisku. Tréner Dolného Kubína sa pohybuje vo vyznačenej zóne a diriguje svoje mužstvo. To hráme štvrtú ligu, či nejakú oblastnú súťaž, že nemáme na trénera?" hlas rozčúleného deda-trénera Jána Klapáča ml. z tribúny.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.