Štvrtok, 28. január, 2021Meniny má Alfonz

SPRÁVY AGENTÚRY JPP

Sportnet|Publikované 10. sep 2008 o 22:00

Nové striedačky Pred a počas stretnutia Sp. Nová Ves - Bánová futbaloví priaznivci hneď zaregistrovali určitú zmenu vedľa hracej plochy. Kedysi

Nové striedačky

Pred a počas stretnutia Sp. Nová Ves - Bánová futbaloví priaznivci hneď zaregistrovali určitú zmenu vedľa hracej plochy. Kedysi plastové striedačky sa vytratili. Pod tribúnou vznikol nový priestor pre striedačky. Vyzerá to celkom super, ale.... .

Pozitívom je väčší komfort. Negatívom je vzdialenosť trénerov od hracej plochy. Hneď za domácou lavičkou bol kedysi flek pre hlásateľa. Nad striedačkami sú veľké plastové strechy, ale aj tak majú tréneri bližší kontakt s hľadiskom ako s hráčmi.

Nové vstupné

"Šesdzešat korun na hokej. Ta sce še zošaleli!"

Tak takéto najčastejšie konštatovanie si museli v piatok vypočuť pokladníčky na zimnom štadióne. Všetci platiaci diváci sa zhodli šesťdesiat korún na 1. hokejovú ligu je veľa. Stále je možnosť si zakúpiť permanentku na celú sezónu a tak vás vstupné vyjde na oveľa nižšiu sumu. Len aby vysoké vstupné neodradilo ľudí od hokeja. Už v piatok ich bolo v hľadisku veľmi málo.

Nové heslo

"Chlapci, vráťte extraligu na Spiši!

"Pre Spišiakov, pre náš kraj, extraliga bude naj!" Heslá z predošlých sezón. Teraz sa pod sektorom fanklubu vypína nový nápis.

"Do tretice to vyjde!" Žeby...

Nové hodiny

Keď už hovoríme o novotách vo futbale a hokeji, aj halové športy majú jednu novinku. Roky rokúce fungovali v športovej hale nad časomierou klasické ručičkové hodiny. Vzhľadom na ich "veľkosť" ľudia s horším zrakom nevideli nič. Už pár týždňov nad palubovkou svietia nové digitálne hodiny.

Sirky do dzirky

Znova sa vrátime k heslám. Tentoraz vyberáme z futbalu. Na plote futbalového štadióna viselo v sobotu úsmevné heslo: "Sirky, traf gól do dzirky!" Priatelia Rada Sirka si tak doberali kapitána Novovešťanov. Lenže Rado to len tak nenechal. V 75. minúte zápasu s Bánovou napálil na bránu hostí takú ranu, že diváci ostali v úžase. Rado vymietol pavučinu a zvýšil na priebežných 3:0. Krásny futbalový okamžik. To sa po zápase mávalo s plagátom.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.