Utorok, 26. január, 2021Meniny má Tamara

SPRÁVY AGENTÚRY JPP

Sportnet|Publikované 16. sep 2008 o 22:00

Vykradli ich V predošlých správach JPP som celkom zabudol na kurióznu krádež v Olcnave. Pred majstrovským zápasom žiakov nehrala hudba. Na Olcnavu

Vykradli ich

V predošlých správach JPP som celkom zabudol na kurióznu krádež v Olcnave. Pred majstrovským zápasom žiakov nehrala hudba. Na Olcnavu čudné, lebo tam vždy vyhráva reprodukovaná muzika. "Čakáme na aparatúru z polície!" vysvetlil domáci funkcionár. Žeby nový sponzor??? Trojica mladíkov z neďalekých Spišských Vlách sa rozhodla, že niečo "potiahne" z budovy na ihrisku. Dokázali sa predrať cez úzke mreže, rozbiť sklenenú výplň na dverách, vypáčiť skriňu a ukradnúť muziku. Boli to však čudní zlodeji - starú aparatúru ukradli, ale drahých futbalových lôpt sa ani nedotkli. Polícia už trojicu chytila. Údajne si celú krádež aj nahrávali na mobil.

Pozor na čiaru!

V Hnilčíku je futbalové ihrisko hneď vedľa hlavnej cesty. V nedeľňajšom zápase sa odohrala kuriózna, ale pritom úsmevná príhoda, keď brankár Jamníka vykopol loptu z ruky rovno na cestu. Na čo diváci z Jamníka ihneď zareagovali: "Gaštan (takú prezývku ma gólman Jamníka), tá biela stredová čiara na ceste, to nie je postranná čiara z ihriska!!!" Tu je ihrisko užšie ako v Jamníku." Samozrejme, všetci diváci stojaci na okraji cesty sa úsmevnej príhode dobre pobavili.

Dodatok: cez Hnilčík pred pár týždňami dokončili nový asfaltový koberec, na ktorom ešte nie sú nastriekané nové biele čiary!

Grečkovci krstili

Najprv prišiel na zápas Hnilčík - Jamník vyobliekaný delegát zápasu Milan Grečko st.. V polovici prišiel po otca na aute aj Milan Grečko ml. - rovnako vyobliekaný. U známych extraligových rozhodcov Grečkovcov mali v nedeľu krstiny. Peter krstil druhú dcéru.

Komu fandil?

Jedného človeka som v stredu počas ženského kvalifikačného stretnutia Slovensko - Chorvátsko dlho hľadal. Bol to Krunoslav Krajnovič - Chorvát pôsobiaci už niekoľko sezón na Slovensku. Otázka bola jasná, komu v tomto zápase drží palce? Diplomatická odpoveď: "Našim".

Čudák komisár

Komisár na basketbale, to je niečo ako delegát zväzu na futbale. Lenže ten komisár, čo bol na ženskom zápase Slovensko - Chorvátsko, bol nejaký čudák. V prvej štvrtine zrušil domácemu fanklubu používanie bubnov. Podľa medzinárodných basketbalových pravidiel je živá hudba (komisár si myslel, že je to živá hudba) nad striedačkou hostí zakázaná. Bez bubnov bol fanklub polovičný. Vyriešili to šalamúnsky. Z tribúny cez polčas zišli na druhú stranu palubovky, kde boli v bezprostrednej blízkosti hráčkam. Tým musí neustále, ale pritom výborné bubnovanie dodnes rezonovať v ušiach.

Výrok víkendu

"Ta nech do pi.. nezdržuje!" Dorastenci Letanoviec pricestovali do Mníška n/H len ôsmi. Za stavu 6:0 domáci zahrávali rohový kop, ale hráčovi s č.10 lopta nejako utekala. To už hráč hostí nevydržal a adresoval v úvode spomenutý pokrik. Funkcionári Mníška n/H Letanovčanom poďakovali, že odohrali celý zápas a neuchýlili sa k poklesu pod sedem. Údajne cez víkend v jednom mládežníckom stretnutí domáci nastúpili s oveľa menším počtom hráčom na zápas. Najprv uvažovali domáci, či neurobia pokles pod sedem, potom hostia, ale keď obaja aktéri videli, že ich je na oboch stranách málo, zápas normálne odohrali. Len miesta na ihrisku bolo akosi veľa.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.