Pondelok, 8. marec, 2021Meniny má Alan, Alana

Športový víkend na východe - servis výsledkov a faktov

Martin Belej|Publikované 14. júl 2018 o 09:56

Ako sa skončili zápasy a podujatia v rôznych športoch.

Prehľad domácich športových výsledkov súťaží, klubov a jednotlivcov z východného Slovenska počas víkendu 14. a 15. júla 2018.

Nedeľa 15. júla

Futbal

Slovnaft Cup – 1. kolo

OFK Kurima – Tesla Stropkov 1:5 (1:2), Gmitter – F. Varga 2, Čurlík, Polaščík, Farkaš

TJ Dubinné – OFK – SIM Raslavice 0:0, na pok. kopy 1:3

Sobota 14. júla

Futbal

Prípravné zápasy

Fotogaléria zo zápasu Lokomotíva Košice - Michalovce: fotogaléria

15.7.2018

Lokomotíva Košice – MFK Zemplín Michalovce 1:3, 90. Karaš - 17. Bednár, 42. Sulley, 50. P. Kolesár

FK Poprad – FC Košice 5:0 (1:0), Pajer, Horváth, Kica, Maťaš, P. Maslo

AŠK Maria Huta Gelnica - Slavoj Trebišov 0:1 (0:0), 58. Novák

MFK Vranov nad Topľou – OŠFK Šarišské Michaľany 2:1 (2:0)

FK Humenné – OFK Pavlovce nad Uhom 2:1 (1:1)

Sandencja Nowy Sacz – Partizán Bardejov 2:1 (1:0), Gabrych, Korzym – Santos

Atletika

Memoriál Jána Stilla, 19. ročník, Nová Lesná

9 370 m - muži: 1. Róbert Štefko 39:29 min, 2. Miroslav Vanko (obaja Legendy Behu) 39:46, 3. Jozef Dubašák (AK Steeple Poprad) 40:35.

Ženy: 1. Tímea Mihoková (Bežecký klub Poprad) 47:54 min, 2. Patrícia Puklová (CMP Trail Team) 48:56, 3. Danka Hanulová (Liptovské Sliače) 53:05.

6 600 m - muži: 1. Marián Zimmermann (pro-body.sk & ZRT Kluknava) 28:07 min, 2. Ivan Karkošiak (AO Tatry) 31:28, 3. Martin Lonský (TDM Krompachy) 31:52.

Ženy: 1. Renáta Grešová (Kompava) 37:42 min, 2. Kristína Lengyelová 37:52, 3. Antónia Sulirová (Gánovce) 41:31.

Hámornícky polmaratón, 16. ročník a Hámornícka desiatka, 5. ročník, Medzev

Polmaratón - muži: 1. Anatolij Malyj (Ukr.) 1:17:52 h, 2. Marek Mockovčiak (TJ Obal servis Košice) 1:18:49, 3. Miroslav Gad (ŠK COPY-SERRVIS LM) 1:20:40

Ženy: 1. Alena Farkašová (AC Michalovce) 1:39:06, 2. Erika Ondrijová (MTC Vyšná Šebastová) 1:40:53, 3. Ivana Šucová (Košice) 1:47:12

10 km - muži: 1. Ludvig Herich (BK Spartak Medzev) 35:46, 2. Benjamín Živkov (ATU Košice) 40:26, 3. Miloš Paločko (OcÚ Žipov) 40:51

Ženy: 1. Beáta Kopčáková (Metropol Košice) 45:25, 2. Zuzana Daňková (Šarišské Bohdanovce) 47:54, 3. Edita Vrbiaková (Autoservis ERIKA) 48:21

Motorizmus

Rally Lubeník, 10. ročník

Konečné výsledky: 1. Grzegorz Grzyb (Poľ.) Škoda Fabia R5 50:37 min, 2. Martin Koči (SR) Škoda Fabia +32,6 s, 3. Tomáš Ondrej (SR) Škoda Fabia R5 +2:12,4 min, 4. László Német (Maď.) Škoda FabiaR5 +2:18,3, 5. Peter Gavlák (SR) Škoda Fabia +2:45,0, 6. Jozef Béreš ml. (SR) Mitsubishi Lancer EVO IX +3:17,3.

Slovenský pohár rely (v cieli 8 posádok z 13): 1. Pavol a Štefan Spišákovci (Lada VFTS), 2. Rastislav Zvalo, Martin Vician (Citroen Saxo), 3. Milanov Straka, Ján Mašlej (Ford Escort).

Ostatné zaujímavosti zo športu

Súvisiace články