Utorok, 2. marec, 2021Meniny má Anežka

Športový víkend na východe - servis výsledkov a faktov

Ilustračné. (Autor: archív)
Róbert Bejda|Publikované 15. sep 2018 o 18:54

Ako sa skončili zápasy a podujatia v rôznych športoch.

Prehľad domácich športových výsledkov súťaží, klubov a jednotlivcov z východného Slovenska počas soboty 15. a nedele 16. septembra 2018.

NEDEĽA

Hokej

Tipsport liga, 2. kolo:

HC 07 Detva - HC Košice 1:4 (1:1, 0:0, 0:3)

HK Poprad - MAC Budapešť 3:1 (1:1, 1:0, 1:0)

I. liga, vložený zápas:

HC Prešov - HK Orange 20 1:5 (0:2, 1:2, 0:1)

Góly: 29. Nociar - 7. Džugan, 12. Golian, 27. Štefanka, 39. Urbánek, 52. Havrila. Rozhodovali: Korba - Gavalier, Wolf, vylúčení: 6:10, presilovky: 1:2, oslabenia: 0:0, 150 divákov.

Futbal

II. liga, 9. kolo:

MŠK Žilina "B" - ŠK Odeva Lipany 3:0 (3:0)

Góly: 21. Minárik, 31. A. Kopas, 44. F. Balaj

Slavoj Trebišov - MFK Dukla Banská Bystrica 1:0 (0:0)

Gól: 90. Vasiľ. Rozhodoval: Kačenga, ŽK: Kražel, Vajs - Tóth, Ďanovský, Snitka, Willwéber, 465 divákov.

Florbal

Extraliga mužov, 2. kolo:

Florko Košice - Young Arrows Spišská Nová Ves 17:6

(5:2, 4:2, 8:2)

Extraliga žien, 2. kolo:

FBK Kysucké Nové Mesto - Mikuláš Prešov

15:1 (3:1, 6:0,6:0)

FBK Tvrdošín - Eastern Wings Michalovce 6:4

(0:1, 2:1, 4:2)

Predator Sabinov - Slávia Nitra 12:6

(7:3, 0:2, 5:1)

Kométa Spišská Nová Ves - Hurikán Bratislava 5:2

(2:0, 2:0, 1:2)

SOBOTA

Fortuna liga, 8. kolo:

ŠKF iClinic Sereď - MFK Zemplín Michalovce 2:1 (0:1)

II. liga, 9. kolo:

KFC Komárno - FC Lokomotíva Košice 0:2 (0:0)Góly: 55. Karaš, 76. Mihálik. Rozhodoval: Valášek, ŽK: Mikeš, Popovič - Karaš, Hovančík, Fabini, 1095 divákov.

FC ŠTK 1914 Šamorín - FK Poprad 0:4 (0:2)

Góly: 35. a 58. Šesták (druhý z pok. kopu), 39. Jančo, 80. Maťaš

Partizán Bardejov BŠK - FC Petržalka 1:1 (1:0)

Góly: 38. Dupkala - 61. Kozlovský

III. liga, 9. kolo:

MŠK Tesla Stropkov - FK Noves Spišská Nová Ves 1:3 (1:1) 300 divákov

IV.liga Juh, 9. kolo:

FK Krásnohorské Podhradie - Slávia TU Košice 1:3 (1:1) 150 divákov

MFK Sobrance - FK Čaňa 2:0 (2:0) 200 divákov

OŠK Rudňany - MFK Veľké Kapušany 1:0 (0:0) 50 divákov

Hádzaná

Liga majstrov, C skupina, 1. kolo:

Besiktas Mogaz Istanbul (Tur.) - Tatran Prešov (SR) 22:28 (10:13)

MOL liga, 2. kolo:

DHK Zora Olomouc - Iuventa Michalovce 27:27 (11:14)

Najviac gólov: Gajdošíková 9, Hurychová 8, Salčáková 5 - Habánková 7, Wollingerová 5, Bajčiová 3. Rozhodovali: Frieser, Kavulič, vylúčené: 0:2, 7 m hody: 1/1 - 0

Bemaco ŠŠK Prešov - SHK Veselí nad Moravou 23:32

Florbal

Extraliga mužov, 2. kolo:

Mikuláš Prešov - ATU Košice 4:14

(1:2, 0:6, 3:6)

Extraliga žien, 2. kolo:

ŠK 98 Pruské - NTS FK - ZŠ Nemšová 9:8 po predĺžení

(2:2, 2:4, 4:2 - 1:0)

Predator Sabinov - Hurikán Bratislava 6:2

(0:1, 3:1, 3:0)

Kométa Spišská Nová Ves - Slávia Nitra 4:5 po predĺžení

(2:1, 0:1, 2:2 - 0:1)

FBK Kysucké Nové Mesto - Eastern Wings Michalovce 7:6

(4:2, 2:1, 1:3)

FBK Tvrdošín - Mikuláš Prešov 9:2

(5:0, 3:2, 1:0)

Atletika

Polmaratón, 1. ročník Prešovského polmaratónu:

Takto vyzeral 1. ročník Prešovského polmaratónu: fotogaléria

16.9.2018

Súvisiace články