Piatok, 22. január, 2021Meniny má Zora

Športoví tréneri privítali na svete ratolesti

Sportnet|Publikované 26. nov 2002 o 23:00

Michalovce Príchod malého cloviecika na svet je zakaždým sprevádzaný velkým ocakávaním a radostou budúcich rodicov. Aj v športových kruhoch má táto

udalost velký význam, zvlášt budúci otcovia sú už dlhší cas predtým podpichovaní zo strany okolia všakovakými poznámkami. V prvom rade je to zo strany priatelov, ktorí v tom najlepšom úmysle pripravujú otcov na ocakávané povinnosti.

Už v závere minulého týždna sme avizovali, že sa rodina trénera interligových hádzanárok Zekonu PSJ Chemkostav Michalovce, Michala Lukacína rozrastie o nového clena. Kedže v jeho prípade ide o prvý prírastok do nedávno založenej rodiny, cerstvý otec netajil istú dávku netrpezlivosti. "Bol som celý bez seba, ked som sa v piatok o 18.20 dozvedel, že sa mojej manželke Gabike narodil syn Adam. Ešte neviem, ci pôjde v mojich športových šlapajach, nechám to na nom. Ked vyrastie, sám sa rozhodne. Aby som nezabudol, meria 52 centimetrov a váži 3980 gramov," hrdo zahlásil cerstvý otec. Práve dnes by mala príst domov z nemocnice manželka Gabriela, takže M. Lukacín si bude môct vyskúšat znalosti z prebalovania ci iných povinností.

Pocas uplynulého víkendu bolo veselo aj v rodine trénera futbalistov Energetiku Velké Kapušany, Vladimíra Rusnáka. Aj ked v jeho prípade nešlo o prvý prírastok v rodine, kedže už má trinástrocnú dcéru Vladimíru a jedenástrocnú Katarínu, narodil sa mu prvý syn a to je veru poriadny dôvod na oslavu!. "V sobotu som mal pôvodne v pláne íst do Michaloviec na súboj 1. FC Košice s Trencínom, ale práve vtedy pocítila manželka bolesti, nuž som ju odviezol do nemocnice. Okolo 13.30 prišiel na svet synátor Vladimír. Meno má po mne, váži 4100 gramov a meria 56 centimetrov. Neviem povedat, ci bude takisto futbalista, dcéry sa velmi športu nevenujú, ale možno ich práve on tromfne. Ešte je však velmi malický, cakajú nás s ním iné starosti," vravel štastný otec. Vcera sa chystal na tréning do Velkých Kapušian, aby aj so zverencami symbolicky oslávil synov príchod na svet.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.