Štvrtok, 28. január, 2021Meniny má Alfonz

Športová streda na východe - servis výsledkov a faktov

Martin Belej|Publikované 17. okt 2018 o 15:23

Ako sa skončili zápasy a podujatia v rôznych športoch. Priebehy online.

Prehľad domácich športových výsledkov súťaží, klubov a jednotlivcov z východného Slovenska počas stredy 17. októbra 2018.

Hokej

St. Nicolaus I. liga, 11. kolo

HK Skalica – MHK Humenné 6:5 pp (3:1, 1:3, 1:1 - 1:0)

Góly: 6. Jaša (Jurák), 13. Vaškovič (Jaša, Jurák), 19. Jaša (Štumpf, Janík), 35. Škápik (Vaškovič, Mowrey), 43. Vaškovič (Janáč, Mowrey), 62. Vaškovič (Škápik, Jaša) - 8. M. Baláž (Vrábeľ), 22. Vaško (Buraľ), 30. Buraľ (Bylina, Vrábeľ), 36. Bylina (Solomončak, Pavúk), 52. Babynec (Michalčin, Cibák). Rozhodovali: Valachovič, Purgat - Junek, Frimmel, vylúčení: 3:7, navyše: Hujsa (Skalica) 5+DKZ za napadnutie, presilovky: 3:1, oslabenia: 0:1, 583 divákov.

HK Dukla Ingema Michalovce - HC Bratislava 4:1 (1:1, 1:0, 2:0)

Góly: 5. Linet (Safaralejev, Róth), 24. Hamráček (Piatak), 55. Toma (Hamráček, Cútt), 60. Mašlonka (Gavrik, Hančák) - 4. Mlynčár (Klučiar). Rozhodovali: Žák - Vall, Janiga, vylúčení: 5:4, presilovky: 0:0, oslabenia: 0:0.

HK Gladiators Trnava - HC Prešov 3:2 (2:1, 1:0, 0:1)

Góly: 10. Olša (Kiss), 15. Ševčík (Valo, Schmidt), 32. Hrbáčik (Szalay) - 3. Novotný (Novák, Gábor), 51. Dubina (Španko). Rozhodovali: Bachúrik - Jedlička, Michna, vylúčení: 4:5, presilovky: 0:0, oslabenia: 1:0, 147 divákov.

HK Spišská Nová Ves - MHC Mikron Nové Zámky B 5:3 (2:1, 1:2, 2:0)

Góly: 3. Václav (Findura), 12. Olejník (Findura, Vartovník), 34. Vartovník (Olejník, Nagy), 49. Vartovník (Nagy, Olejník), 57. Findura - Buc (Maroš, Ondrušek), 22. Vörös (Ryšavý, Kucsera), 29. Danilov (Sorokin, Dybanev). Rozhodovali: Mihaľov - Ordzovenský, Wolf, vylúčení: 4:5, presilovky: 1:0, oslabenia: 0:0, 221 divákov.

SEHA Liga, 6. kolo

Izvidač Ljubuški – Tatran Prešov 22:26 (9:12)

Prešov: Čupryna, Cvitkovič – Rábek 3, Hrstka 2/1, Lapajne 3, Rečičár, Kríž, Číp 2, M. Straňovský 8/3, Butorac 4, Kasal, Carapkin, Gatine 1, Babič 3.

Volejbal

Extraliga mužov, 5. kolo

VK Mirad PU Prešov - VK Prievidza 3:0 (17, 20, 24)

Prešov: Červeň 3, Jurko 1, M. Sopko st. 23, Mikovčík 2, Bogdanovič 8, M. Hudák 12, libero T. Lampart (Gula).

Hralo sa 79 minút, rozhodovali Porvazník a Höger.

Extraliga volejbalistov: Prešov - Prievidza: fotogaléria

19.10.2018

VK KDS Šport Košice - VKM Stará Ľubovňa 3:0 (20, 13, 24)

Košice: Bališin 1, Rossard, Jakubov 7, Pizur 6, Lamanec 12, M. Sopko ml. 7, libero Kryś (Kasperkevič, Smolej 13, Labik 3, Kríž 5, Tesarčík 1)

Stará Ľubovňa: Bittner, Buvalič 13, Margicin 3, Kandráč 12, Rybka 8, Folvarčík 2, libero T. Senko (Lichvar, Mačuga)

Hralo sa 71 minút, rozhodovali Tiňo a Smolko.

Basketbal

SBL mužov, 3. kolo

PP TV Raj Žilina - Iskra Svit 93:73 (22:19, 24:17, 27:23, 20:14)

Svit: Baldovský 7, Avramovič 12, Davis 5, Guilloty 16, Washburn 14 (Findura, Galata 4, Bizub 1, Gajan, Vučičevič 14)

Ďalšie zaujímavosti zo športu

Autor: Martin Belej

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.