Utorok, 2. marec, 2021Meniny má Anežka

Športhala stratila ďalšie body

Sportnet|Publikované 15. dec 2006 o 00:00

Košice - Až dnešnými dvoma stretnutiami dokončia 6. kolo v košickej futsalovej lige starých pánov. V predchádzajúcich troch dueloch sa zrodilo

prekvapenie v súboji Športhaly so Severom, ktorý takpovediac mal papierového favorita na kolenách. V prvom polčase hráči Severu viedli už dvojgólovým rozdielom a počas celého stretnutia potvrdzovali solídnu formu z predchádzajúcich duelov. V druhom polčase však favorit zvýšenou bojovnosťou dokázal črtajúcu sa prehru odvrátiť a hoci prehrával už 2:4 v závere dvoma gólmi zachrániť aspoň bod. Viac síl stálo víťazstvo Hurican s Pivexom, ktorému chýba dvojica špílmachrov. Napriek tomu držali dve tretiny duelu krok s Huricanom, ktorý svoju aktívnu hru predsa len dokázal okoreniť aj gólmi. Po vysokom víťazstve sa na druhú priečku prebojoval Kops, ktorý s oslabenou Gečou nemal zľutovania. Jej hráčom pokiaľ sily stačili tak sa statočne držali, avšak lavínovitým útokom Kopsu len s námahou odolávali. V druhom polčase už celok Kopsu jasne dominoval a jeho víťazstvo je zaslúžené. Program dnešnej dohrávky o 17.00 h: Vulkmont - Steelers, o 17.45 h: Loky JPS - Salaš Pereš. Liga starých pánov pokračuje kompletným 7. kolom až 23. decembra.

Výsledky neúplného 6. kola: Športhala - Sever 4:4 (1:3), góly: Hoľan 2, žigala, Andor - Nedviď 2, Husár, Čurma. Kops - Old boys Geča 7:1 (3:0), Hudák 3, Rostaš, Müller po 2 - Figura, Hurican - Pivex KVP 4:1 (0:0), Kravec, Šimaľ po 2 - Grega.