Sobota, 12. júna, 2021Meniny má Zlatko

Spokojný tréner František Fecko

TASR|16. aug 2004 o 14:22

Bratislava 16. augusta (TASR) - S napätím očakával v Bratislave pondeľňajšiu súťaž mužov na aténskej strelnici Markopoulo vo vzduchovej puške 60 mužov ...

Bratislava 16. augusta (TASR) - S napätím očakával v Bratislave pondeľňajšiu súťaž mužov na aténskej strelnici Markopoulo vo vzduchovej puške 60 mužov tréner František Fecko. Nečudo, veď v nej strieľal v olympijskej premiére jeho zverenec, 22-ročný Matej Mészáros. Napriek tomu, že brány 8-členného finále neotvoril, s 594 bodmi, skončil tesne za ním na 9. mieste, môže sa domov vracať spokojný.

"V tejto chvíli ešte nepoznám detaily celej kvalifikácie, ale výsledok 594, ktorý Maťo dosiahol je na OH vynikajúci," povedal zjavne spokojný František Fecko a dodal: "Veril som, že ak zastrieľa 592 a vyššie, že by to mohlo výjsť na finálovú účasť. To že strelil 594 a na postup medzi osmičku to nestačilo, svedčí o vysokej kvalite strelcov aká sa tam zišla. Som presvedčený, že Mészáros nesklamal a to svoje predsavzatie odviesť na OH čo najlepšiu robotu podľa mňa splnil do bodky a môže sa domov vracať spokojný."

Súvisiace články