Štvrtok, 28. január, 2021Meniny má Alfonz

Spokojnosť, aj keď nie úplná

Sportnet|Publikované 2. dec 2008 o 23:00

TREBIŠOV. Futbalisti Trebišova obsadili po jesennej časti druhej ligy Východ ôsme miesto so ziskom 21 bodov a aktívnym skóre 19:15. Keďže v prvej

polovici tohto roka hrával Slavoj ešte prvú ligu, z ktorej napokon po tuhom boji vypadol, očakávalo sa od neho, že bude patriť k špičke súťaže. Napokon je z toho spomínané ôsme miesto. "Je pochopiteľné, že aj vedenie klubu očakávalo lepší výsledok, ale na druhej strane strata na tretiu Spišskú Novú Ves predstavuje iba šesť bodov, takže na vrchné priečky to nemáme ďaleko. V globále spokojní sme a nebyť nevydarených zápasov v Bánovej, Lipanoch či Turčianskych Tepliciach, boli by sme spokojní ešte viac," povedal na margo účinkovania v jesennej časti prezident trebišovského Slavoja Miroslav Eliáš.

Aj po súťaži trénujú

Po poslednom stretnutí jesennej časti so Starou Ľubovňou (2:0) dostali hráči Trebišova krátke dovolenky, po ktorých sa zapojili do tréningového procesu. "Ten bude trvať do 19. decembra. Pripravujeme sa v domácich podmienkach, mali sme v pláne aj prípravné stretnutie, ale kvôli zlému počasiu z toho zišlo. Tento cyklus berieme ako prípravu na ostrú časť zimnej prípravy, takže sa vlastne hráči iba udržiavajú v tempe a kondícii," doplnil Miroslav Eliáš.

O kádri neskôr

Zaujímalo nás aj to, aké zmeny nastanú v hráčskom kádri. "Momentálne platí, že všetci tí, ktorí boli v kádri počas jesene, v ňom budú minimálne do konca tohto roka. To, čo bude ďalej, bude závisieť aj od blížiaceho sa zasadnutia správnej rady klubu, kde sa budeme zaoberať aj otázkou hráčskeho kádra," dodal M. Eliáš.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.