Streda, 27. január, 2021Meniny má Bohuš

SPOD VYSOKEJ SIETE

Sportnet|Publikované 13. nov 2007 o 23:00

Volejbal - 1. liga mužov - 6. koloHriňová - Sobrance 3:1 (11, -19, 18, 13) a 3:1 (-27, 14, 22, 23).Sobrance: Kočan, Berko, Osif, Digaňa, Šompľák,

Volejbal - 1. liga mužov - 6. kolo

Hriňová - Sobrance 3:1 (11, -19, 18, 13) a 3:1 (-27, 14, 22, 23).

Sobrance: Kočan, Berko, Osif, Digaňa, Šompľák, Leitner, libero Jaško (striedal Tabiš).

V prvom stretnutí hostia po dlhej ceste pôsobili ešte dosť unavene, ale v druhom už dokázali oveľa viac potrápiť lídra súťaže a neboli ďaleko od tajbrejku. Vo štvrtom sete sa po evidentnej chybe rozhodcov domáci dostali do vedenia 24:23, načo jeden z hráčov hostí zareagoval spôsobom, ktorý rozhodcovia veľmi prísne posúdili ako nešportové správanie. Domácim bol zato priznaný technický bod, znamenajúci ich víťazstvo v sete aj v zápase.

(beh)

Majstrovstvá Zemplínskeho regiónu 2007/08 vo volejbale mužov pokračovali počas uplynulého víkendu v dňoch 3. 11. a 4. 11. stretnutiami 2. dvojkola, v ktorom boli tieto výsledky:

Strážske - Štart Odeta Michalovce 3:0 (23, 18, 21) a 3:0 (18, 18, 26); rozh. Vaňko; Trebišov - Vranov n/T 3:1 (-22, 13, 22, 20) a 3:1 (-20, 19, 23, 20); rozh. Melko; voľno mali Veľ. Kapušany.