Streda, 27. január, 2021Meniny má Bohuš

Spišskonovoveský futbal končí?!

Sportnet|Publikované 3. dec 2003 o 23:00

Spišská Nová Ves - "Čakáme na odpoveď pani primátorky. Jej rozhodnutie nám malo byť známe už v utorok. Ďalej to takto nejde," takto stručne opísal

hmlistú situáciu v FK Spišská Nová Ves prezident Maroš Dobšinský, keď osobne doručil pozvánku na mimoriadnu Konferenciu futbalového klubu.

Čo sa zo začiatku po metropole Spiša šepkalo a bolo len témou pivných rečí, je pravdou - spišskonovoveský futbal v súčasnej podobe končí! Bratov Gallovcov, Čižmára a ďalších už pravdepodobne v jarnej odvete behať po novoveskom Wembley neuvidíme. Na stredu 10. decembra 2003 je zvolaná mimoriadna Konferencia FK Spišská Nová Ves. Druhým bodom programu je: Odstúpenie Správnej rady.

Dôvod? Postup zo IV. ligy Juh, opätovné znovuzrodenie futbalu v Spišskej Novej Vsi ťahala partia okolo Maroša Dobšinského za vlastné peniaze s tým, že postupne, ako je to aj inde na Slovensku, pomocnú ruku podá mesto. Radnica s futbalistami pravdepodobne spoločnú reč nenájde a vedenie FK už ďalej nemieni za takýchto podmienok pracovať.

P.S.: O zamotanej a nejasnej situácii FK Spišská Nová Ves a o tom čo bude ďalej čítajte v zajtrajšom rozhovore Spišského denníka KORZÁR s prezidentom Marošom Dobšinským.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.