Pondelok, 25. január, 2021Meniny má Gejza

Spišiaci u lídra nepochodili, teraz hrajú dvakrát doma

S novým trénerom lepšie výsledky. V nasledujúcich kolách už chcú Spišiaci dosahovať oveľa lepšie výsledky. (Autor: jope)
Sportnet|Publikované 29. okt 2013 o 23:00

S novým trénerom, ale bez bodu. Spišiaci chcú všetko napraviť doma.SP. NOVÁ VES. Po vypadnutí z tretej ligy majú Novovešťania v štvrtoligovej spoločnosti veľmi ťažkú pozíciu. Celú jesennú časť sú pre všetkých súperov veľkou atrakciou. Každý sa chce na nich vytiahnuť a tak len s veľkou námahou zbierajú majstrovské body.

Namiesto vyrovnania gól

Príkladom toho je ostatný majstrovský duel v Plavnici. Futbalisti z mesta cestovali na futbalový vidiek a odchádzali domov s prehrou 0:2.

„Plavnica hrou potvrdila, prečo je lídrom tabuľky. V prvom polčase sme pykali za chyby a zbytočne sme inkasovali gól. Po zmene strán sme sa snažili urobiť niečo s výsledkom, prevzali sme iniciatívu a znova prišla ľadová sprcha v podobe druhého gólu,“ vrátil sa k nedeľňajšiemu zápasu útočník FK Spišská Nová Ves Richard Boroš.

V Plavnici nepomohlo ani to, že na lavičke už mali Novovešťania nového trénera. Ten však je pri mužstve veľmi krátko a potrebuje čas na adaptáciu.

„Ešte ubehlo málo času od príchodu Braňa Ondáša, aby sme mohli hodnotiť jeho prácu. Všetci ho poznáme ako kvalitného trénera a dobrého človeka. Verím, že spolupráca trénera a mužstva bude fungovať bez problémov,“ skonštatoval R. Boroš.

Doma so šiestimi bodmi

Z trojlístka štvrtoligových zástupcov v sú na tom Novovešťania najhoršie. Spišské Podhradie je tretie, Krompašania na dvanástej priečke, na trinástom mieste sú zverenci trénera Ondáša.

Teraz majú veľkú výhodu, lebo v dvoch po sebe idúcich kolách hrajú doma. Najprv v sobotu hostia Svit a o týždeň Svidník.

„Pred nami sú dva domáce zápasy. Po predchádzajúcich výsledkoch nemá asi zmysel niečo hovoriť a dlho rozoberať. Nemyslíme na nič iné, ako na šesť bodov,“ dodal R. Boroš.Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.