Piatok, 22. január, 2021Meniny má Zora

Spišiaci skončili tretí

Sportnet|Publikované 10. júl 2008 o 22:00

BREZNO. Uplynulú nedeľu sa mužstvo STEZU predstavilo na hokejbalovom turnaji RED BULL CUP 2008 na Zimnom štadióne Ladislava Horského v Brezne, kde

štartovalo šesť mužstiev.

Hneď na úvod sa hráči STEZU predstavili proti Victors, s ktorým si poradili 4:1. Po dvoj- zápasovej prestávke mužstvo STEZU nastúpilo proti Dogám, nad ktorými vyhrali 5:2. Vstup do turnaja im po dvoch zápasoch vyšiel. Po druhom zápase bolo pripravené občerstvenie pred Zimným štadiónom. Tretí zápas mal určiť približné poradie v tabuľke, zápas STEZU nevyšiel a prehrali vysoko s HBK Knights Banská Bystrica 3:9.

Aj po prehre Spišiaci mali nádej na dobré umiestnenie. Ďalší zápas vyhrali nad Wanderers 8:2. Posledný zápas mal určiť konečné poradie mužstiev v prvej trojke. Bratský súboj bratov Cpinovcov - Damiána v bráne STEZU a Jána v bráne Brezna vyhral Ján. Súboj nakoniec vyšiel Jánovi Cpinovi, ktorý zmaril veľa gólových šancí hráčom STEZU a konečný výsledok bol 8:4. Na prvom mieste skončilo mužstvo HBK Knights Banská Bystrica, druhú priečku obsadilo domáce mužstvo Winners Brezno a na treťom bronzovom mieste sa umiestnilo mužstvo STEZU.

Spišská Nová Ves.

Miroslav Findura - kapitán STEZU, po turnaji povedal: "Turnaj mal svoju úroveň. Keďže ihrisko bolo menšie a hralo sa s loptou, schválenou Slovenskou hokejbalovou úniou, tak sme sa zmenám v pravidlách prispôsobili a išli sme od zápasu k zápasu. V našom tíme bola veľká pohoda a sme veľmi radi, že sme si urobili dobré meno do budúcnosti, tretia bronzová priečka je veľmi pekná, no ak by sme využili ponúknuté gólové šance, mohlo to byť aj lepšie. Ďakujem celému tímu za predvedenú hru a za dobrý výsledok."

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.