Sobota, 27. február, 2021Meniny má Alexander

Spišiaci inkasovali v Bardejove päťgólovú nádielku

Vysoká prehra v Bardejove. Piatu prehru v rade utrpeli Spišiaci na bardejovskom trávniku, kde inkasovali až päť gólov. (Autor: Jozef Petruška)
Jozef Petruška|Publikované 18. okt 2016 o 00:00

Prakticky už po prvom polčase bolo o všetkom rozhodnuté.

Ani v piatom zápase po sebe nepretrhli futbalisti Spišskej Novej Vsi zlú sériu stretnutí bez zisku bodu.

Rýchly prvý gól

Na bardejovskom trávniku by to bolo veľké prekvapenie.

Po štyroch prehrách bola na spišskonovoveskej strane veľká snaha a odhodlanie získať čo i len bod, no prakticky už po prvom polčase bolo o všetkom rozhodnuté.

Gólostroj domácich sa zastavil na čísle päť.

„Inkasovali sme gól už v 4. minúte a to nám veľmi psychicky nepomohlo. Vyzeralo to, že sa dostávame do hry, mali sme loptu viac na kopačkách. V 22. minúte nás domáci opäť 'uzemnili'. A ako tradične, v závere polčasu sme dostali tretí. V ďalšom priebehu sa už niečo ťažko dalo robiť s takým výsledkom. Bardejovčanom sa darilo herne, boli lepší v súbojoch a prevýšili nás po všetkých smeroch,“ vrátil sa k zápasu v Bardejove kanonier FK Spišská Nová Ves Richard Boroš.

Prečítajte si tiež:
II. liga: Košičania bok po boku

Zabojovať o sympatie diváka

V porovnaní s krajskou súťažou, má 2. liga Východ ešte dosť kôl do konca jesennej časti.

Najbližšie Spišská hostí Zvolen a potom ešte má pred sebou štyri majstráky.

„Proti Bardejovu sme nechali domácich ľahko sa dostávať do šancí. Toto sa nám už v najbližšom zápase nemôže stať. Na našej polovici musíme lepšie dostupovať hráčov. Neostáva nič iné, len makať a dúfať, že výsledky sa dostavia. Určite chceme doma proti Zvolenu napraviť si reputáciu a získa si sympatie diváka,“ skonštatoval Richard Boroš zo Spišskej Novej Vsi.

Súvisiace články