Streda, 27. január, 2021Meniny má Bohuš

Spišiaci dostali od vojakov šesťgólovú príučku

Krutá prehra je veľké poučenie. Banská Bystrica ukázala Spišiakom, kde sú ich najväčšie slabiny pred štartom jarnej odvety. (Autor: Jozef Petruška)
Jozef Petruška|Publikované 17. feb 2016 o 23:00

V prípravnom zápase Bystričania ukázali Spišiakom, kde sú ich slabé miesta.

SP. NOVÁ VES. Po komplikáciách a odrieknutých stretnutiach s košickými klubmi konečne mali futbalisti Spišskej Novej Vsi v príprave kvalitného súpera z Banskej Bystrice.

Hostia zo stredného Slovenska poriadne preverili Spišiakov a zdolali ich v pomere 6:0.

Krutý výsledok

Spišiaci hľadali ten správny herný rytmus a rýchle protiútoky Bystričanov im robili veľké problémy. Hostia ich predčili predovšetkým po kondičnej stránke.

„Zistili sme, na čom sme. Hrali sme so súperom, ktorý pravidelne trénuje a má dobre vyskladané mužstvo. Mladí behaví hráči Bystrice sú dobre pripravení. Máme svoje problémy, ale ešte aj trochu času, aby sme sa dali dokopy. Tento krutý výsledok je pre nás veľkým ponaučením,“ povedal po prípravnom stretnutí tréner FK Spišská Nová Ves Branislav Ondáš.

O sedemnásť dní štartuje jarná časť 2. ligy Východ. V prvom kole 5. marca majú Novovešťania za súpera Liptovský Mikuláš.

„Začali sme neskôr s prípravou a tréningová morálka nebola najlepšia. Treba doháňať hlavne kondičné resty a postupne myslieť na taktické veci. Pozitívum je, že pomaly sa začínajú vracať do mužstvá zranení hráči. V najbližšej dobe pribudnú Štefánik a Kováč. Verím, že do prvého majstráku s Liptovským Mikulášom to dáme všetko dokopy,“ dodal tréner Spišskej Novej Vsi.

Autor: Jozef Petruška

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.