Piatok, 16. apríla, 2021Meniny má Dana, Danica

Špirko v Slovane hrať nebude, trénuje v extraligovom Martine

Rastislava Špirka cez leto predstavili ako novú akvizíciu v Slovane Bratislava. Sezónu však možno v KHL nezačne. (Autor: SITA)
SITA|31. júl 2015 o 09:32

V najbližších dňoch sa uskutočnia rokovania o jeho možnom začiatku v našom drese, uvádza sa na facebookovom profile martinského klubu.

MARTIN. Krátke trvanie mala zastávka hokejového reprezentačného útočníka Rastislava Špirka v Slovane Bratislava. Tridsaťjedenročný hokejista v slovenskom mužstve KHL absolvoval iba niekoľko tréningov a dva prípravné zápasy.

Ako dôvod uvádzajú obe strany osobné dôvody hokejistu. "Špirkovi želáme v ďalšej kariére len to najlepšie," informoval Slovan prostredníctvom oficiálneho konta klubu na Facebooku.

Rastislav Špirko sa na nový ročník pripravuje s extraligovým mužstvom MHC Mountfield Martin. Zástupcovia klubu z Turca pracujú na tom, aby ich odchovanec zostal v ich tíme.

"V najbližších dňoch sa uskutočnia rokovania o jeho možnom začiatku v našom drese," uvádza sa na facebookovom profile martinského klubu.

Aj takéto góly strieľal Rastislav Špirko v KHL v minulosti.

Špirko strávil predchádzajúce štyri sezóny v KHL. Postupne hral za Lev Poprad, Jekaterinburg, Spartak Moskva a Chabarovsk. Predtým pôsobil v českej extralige v Pardubiciach.

Diskusia

Diskusiu k článku si môžete prečítať na sport.sme.sk

Súvisiace články