Streda, 27. január, 2021Meniny má Bohuš

Sp. Nová Ves Prešov B 1:0 (1:0)

Sportnet|Publikované 23. sep 2007 o 22:00

SPIŠSKÁ NOVÁ VES. Domáce mužstvo začalo proti lídrovi tabuľky s rešpektom, ale nebojácne. Hralo sa svižne, ale len medzi šestnástkami. Obe mužstvá si

gólové šance v prvom polčase nevypracovali. V 35. minúte hlavičkou tesne minul bránu hostí Melnyk. O tri minúty napálil zblízka Pavlík len do spoluhráča. Rozhodujúcim momentom celého zápasu bola 43. minúta, kedy brankár hostí zastavil Kováča len za cenu faulu. Gólman Bule videl červenú kartu a hlavný rozhodca nekompromisne nariadil pokutový kop. Jeho úspešným exekútorom bol Petruš 1:0.

Početnú prevahu v druhom polčase Spišiaci nevyužili. V 55. minúte brankárovi hostí pri štandardnej situácii pomohlo brvno. Podobne ako v prvej časti, aj v druhom polčase sa hra väčšinou odvíjala v strede ihriska a vzruchu pred oboma bránami bolo pomenej. V nadstavenom čase po rohovom kope nebezpečne pohrozil Maxim, ale skóre kvalitného stretnutia sa už nemenilo.

Góly: 44. Petruš (11 m). ŽK: Maxim Gombár, Baran, Grézl. ČK: Bule. Rozhodca: Anguš. Divákov: 900. Sp. N. Ves: Suslov Peregrim, Petruš, Maxim Melnky (61. Čekovský), Pavlík, Hamráček, Kováč, Kandráč Horváth, Stanislav (90. Polkabla). Prešov B: Bule Magač, Latiak, Gombár (74. Kirňák) Pribula, Eliaš, Dupkala (61. Chitava), Baka, Biroš Baran, Grézl (44. Talian).