Nedeľa, 1. augusta, 2021Meniny má Božidara

Snoubording: Šeďová sa na svahoch naďalej iba hľadá

TASR|7. dec 2001 o 20:38

Laax 7. decembra (TASR) - Slovenská snoubordistka Jana Šeďová (Burton Red Bull) sa v olympijskej sezóne na zasnežených svahoch naďalej iba hľadá. V ...

Laax 7. decembra (TASR) - Slovenská snoubordistka Jana Šeďová (Burton Red Bull) sa v olympijskej sezóne na zasnežených svahoch naďalej iba hľadá. V piatkovej kvalifikácii úvodných pretekov nového ročníka majstrovstiev sveta ISF v paralelnom obrovskom slalome vo švajčiarskom Laaxe sa jej do nedeľňajšieho 8-členného finále nepodarilo prebojovať, keď obsadila 16. miesto. Niekdajšia vicemajsterka sveta ISF v alpských disciplínach zajazdila v prvom kole siedmy čas, postúpila do semifinálovej 16-tky, v nej však narazila do bránky a vypadla.

"Prvé kolo som zašla celkom slušne, povedala by som tak normálne. Cítila som, že by to na finále mohlo stačiť, ale chcela som si to v druhom kole poistiť. Neviem presne opísať, čo sa stalo. Jednoducho som vbehla do bránky a do ďalšej som sa už nevmestila. Neviem prísť na to, prečo mi to v poslednej dobe vôbec nejde. Odcestujem preto na pár dní domov, pokúsim sa zrelaxovať a potom ma už čaká zase tréning," vyjadrila sa bratislavská rodáčka s vyjazdenou miestenkou na ZOH 2002 Šeďová.

Súvisiace články