Štvrtok, 28. január, 2021Meniny má Alfonz

Sninčanky nezískali ani set

Sportnet|Publikované 17. nov 2002 o 23:00

Extraliga volejbalistiek mala na programe stretnutia 6. kola.Slávia ŽU Žilina - SV Snina 3:0 (21, 15, 24)V slabom stretnutí napriek

Extraliga volejbalistiek mala na programe stretnutia 6. kola.

Slávia ŽU Žilina - SV Snina 3:0 (21, 15, 24)

V slabom stretnutí napriek nekoncentrovanému výkonu

zvíťazili domáce volejbalistky. Hráčky Žiliny prehrávali v treťom sete 16:23, no vďaka chybám súperiek dotiahli set do víťazného konca. Hralo sa 71 minút, rozhodovali: Porvazník a Kmeť, 50 divákov.

Orava Dolný Kubín - SV Snina 3:0 (14, 26, 27)

Favorizované domáce volejbalistky po jednoznačnom zisku prvého setu rozhodli v ďalších dvoch dejstvách o svojom víťazstve až v koncovkách. Hralo sa 69 minút, rozhodovali: Procházka a Höger, 100 divákov.

Sumár výsledkov 6. kola - štvrtok: Forplast Bratislava - Slávia UK Bratislava 1:3, piatok: Pezinok - Komárno 3:2, Forplast - Senica 3:2, sobota: Dolný Kubín - Žiar 3:0, Doprastav Bratislava - Senica 0:3, nedeľa Doprastav - Slávia UK 0:3, Žilina - Žiar 3:2.