Pondelok, 18. január, 2021Meniny má Bohdana

Sninčania uhrali zlý zápas so zlým výsledkom

Sportnet|Publikované 16. okt 2012 o 22:00

Sninčania doma iba remizovali, a tak sa im pozícia lídra vzdialila už na päť bodov.SNINA. Jedno z prekvapení kola štvrtej ligy (skupina Východ) sa udialo na sninskom trávniku. V zápasoch dvoch „S“ celkov sa po záverečnom hvizde tešil Sabinov. Domáci favorit získal iba bod a jeho naťahovačka na čele tabuľky s Bardejovskou Novou Vsou bude mať minimálne týždennú pauzu.

Rozdiel medzi prvým a druhým je aktuálne päť bodov.

Remízoví králi

Futbalisti spod Sninského kameňa ešte síce neokúsili v sezóne trpkosť prehry, no nie sú na tom bodovo zo všetkých najlepšie. Päťbodové manko na lídra majú na svedomí remízy, po trinástich kolách je ich až sedem, čo je absolútne najviac.

„Kým pri predošlých sme si zaslúžili vyhrať, teraz to tak nebolo. Výsledok je z našej strany vydretý, bola to hra bez zanietenia, chuti. Jednoducho zlý zápas so zlým výsledkom,“ konštatoval stroho František Hanc.

Hodno ešte dodať, že Sninčania si pripísali v sezóne druhú domácu stratu. Prvá remízová bola práve s Bardejovskou Novou Vsou.

Najslabšie svetlo jesene

I keď sa domáci ujali vedenia, ešte do prestávky súper vyrovnal. Viac ako päťsto divákov čakalo druhopolčasový sninský gól márne. Súper odolal dvanásť minút aj v oslabení.

„Nepotešil ma ani výsledok, ani náš výkon. Ba možno smelo povedať, že sme sa v jeseni ukázali v najslabšom svetle. Šancí sme si vypracovali málo, niečo však mal aj súper, takže asi to na remízu malo ostať. Nerobíme však z toho tragédiu, sezóna pokračuje, ešte máme pred sebou veľa zápasov. Povieme si, kde sa stali chyby, ideme ďalej,“ dodal František Hanc.

Či si jeho zverenci vezmú slová k srdcu, sa ukáže hneď v nedeľu, lebo Sninčania cestujú do Tatier, kde v šlágri kola tretí privíta druhého.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.