Nedeľa, 18. apríla, 2021Meniny má Valér

SLOVO MÁ TRÉNER - Nepretrhnúť víťaznú sériu!

Sportnet|20. okt 2006 o 00:00

Spišská Nová Ves Sedem zápasov a ani jedna prehra. Takáto je bilancia Vladimíra Gombára po príchode na trénersky post do Spišskej Novej Vsi. To

posledné víťazstvo v Dolnom Kubíne si nedokázal vychutnať osobne. Namiesto trénerskej lavičky ho zdravotné problémy doviedli na nemocničné lôžko. Dirigentskú taktovku tak prevzal jeho asistent Miroslav Dunčko.

"Predvčerom už bol Vlado na tréningu. Vyzerá to tak, že už je zdravotne v poriadku a v sobotu by mal byť na lavičke," odpovedal M. Dunčko, či už je hlavný tréner v poriadku.

"V Dolnom Kubíne nebol z našej strany ideálny. Po víťazstve nad Ružomberkom sa chceli chlapci opäť predstaviť v dobrom svetle, ale hra príliš nešla. Veľmi nám pomohol gól na začiatku druhého polčasu a potom už to išlo," vrátil sa ostatnému zápasu asistent trénera.

Pred dvoma týždňami, keď hral na Spiši Liptovský Mikuláš bol z mužstva domácich hotový lazaret. Aké je situácia pred zajtrajším súbojom so Žiarom nad Hronom?

"Samoľ dostal na Liptove "koňara", no už je v poriadku. Kovalčík bol v Prešove na kontrole s kolenom, do prípravy sa zapojil aj zranený Rado Tököly. Vyzerá to tak, že na zajtrajší zápas už by mal byť celý káder v poriadku," opísal situáciu v mužstve Miroslav Dunčko.

Momentálne sú spišskonovoveskí futbalisti v "laufe" už si ani nepamätajú, kedy naposledy prehrali. Zvýšený záujem sa isto prejaví aj v diváckej návštevnosti. Znova ich však čaká náročných päť dní. V sobotu hrajú doma II. ligu a v stredu sa predstavia v treťom kole Slovenského pohára v Nitre.

"Proti Žiaru n/H chceme potvrdiť doterajšie veľmi dobré výsledky a nepretrhnúť víťaznú sériu. Pohľad na tabuľku je veľmi dobrý a nebolo by zlé, aby sme si túto pozíciu udržali. O to kľudnejšia bude potom jar," dodal M. Dunčko.

Súvisiace články