Sobota, 23. január, 2021Meniny má Miloš

Slovná prestrelka Csatlósa s delegátom

Sportnet|Publikované 15. sep 2008 o 22:00

BARDEJOV. Stretnutie druhého v tabuľke s tretím malo dobrú úroveň zásluhou oboch aktérov. Bardejov vyhral nad Krásnou 3:0 a zdalo by sa, že všetko je

v najlepšom poriadku. Emócie však nechýbali na oboch stranách a zrejme tá najvypuklejšia, bude mať dohru.

Kukulský nevie pochopiť

Favorizovaní domáci naštartovali vo veľkom štýle, zatlačili súpera, ale až po takmer 20 minútach rozvlnili sieť. Do konca polčasu sa už trápili a tréner Partizána, Jozef Kukulský, tomu nechcel veriť. "Začali sme aktívne, s dobrým pohybom, no len po góle sme prestali hrať. Je to pre mňa nepochopiteľné, že dostaneme sa na koňa a namiesto toho, aby sme súpera pritlačili, prestaneme hrať a urobíme si peklo. Báli sme sa o to, aby sme nedostali kontaktný gól. Druhý polčas ukázal našu kvalitu, bolo to futbalovejšie, mali sme šance. Prestriedaním sme oživili hru a chytili sme sa herne." Celkový dojem kormidelníkovi zlepšil náladu. "S prvým polčasom nie som spokojný. Vyzdvihol by som Caraseca a Kendru, ktorí urobili zápas. V druhom polčase aj Kuchajdík rozdával dobré lopty a záloha sa trochu chytila. Obrana už druhé stretnutie nedostala gól a ku krajným záložníkom sa pridal aj Luščák. Len Pisárk v útoku ma sklamal. Zápas mu nevyšiel. Bellák zahral celkom dobre. Nehral Bučko, ktorý si musí oddýchnuť a Brodský má zdravotné problémy. Mladý Kozák je snaživý. Bez kvalitných útočníkov sa nedá hrať".

Csatlós odporúčal delegátovi do zápisu

Tesne po stretnutí tréner Alexander Csatlós z Krásnej nešetril delegáta Jozefa Kovalčíka hneď vo vchode do tribúny a odporúčal mu, aby uviedol do zápisu: "Že ste takí podvodníci a tu ma nútite k tomu, aby som sa takto vyjadroval. Ešte som sa ani k jednému rozhodcovi takto nevyjadroval. Keďže sú traja v ofsajde, oni to nechajú a vy ho ešte kryjete a smejete sa mi do tváre." Po chvíle sme sa už v ústraní rozprávali o stretnutí i o tom, čo ho vyviedlo z miery: "To, že rozhodca v tretej lige musí kompenzovať tým, že neodmáva ofsajd, lebo má niečo voči mne - trénerovi. Postranný rozhodca pustil ofsajd, v ktorom bolo traja hráči." A aký celkový dojem má tréner Csatlós zo stretnutia? "No zo zápasu mám dobrý pocit, myslím, že diváci videli dobrý futbal. Napriek tomu, že sme dostali gól, snažili sme sa získať bodík. No nepremenili sme šance. Namiesto toho, že mohlo byť 1:1, bolo 2:0. Musím uznať skôr to, že mám veľmi mladé mužstvo. Osemnásť, devätnásťroční ešte nie sú pripravení a nemajú skúsenosti. Druhý gól ich položil. Ja nehovorím nič proti mužstvu Bardejova, ale na adresu rozhodcu. Toto je môj osobný názor a aj dvakrát by som si pozrel videozáznam. Potom zbytočne trénujeme."

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.