Kto bol najlepším hráčom Slovenska v zápase proti Holandsku? (anketa)

Slovenskí futbalisti po stretnutí ďakujú fanúšikom.
Slovenskí futbalisti po stretnutí ďakujú fanúšikom. (Autor: TASR)
Sportnet|31. máj 2018 o 23:07

Slovensko remizovalo s Holandskom 1:1.

Slovensko - Holandsko (prípravný zápas), anketa:

TRNAVA. Slovenskí futbaloví reprezentanti remizovali s hráčmi Holandska 1:1 v štvrtkovom prípravnom stretnutí v Trnave.

Hralo sa na Štadióne Antona Malatinského.

Úvodný gól stretnutia strelil už v ôsmej minúte domáci útočník Adam Nemec, keď využil skvelý center stredopoliara Mareka Hamšíka.

Skúsený zakončovateľ Nemec strelil svoj trinásty reprezentačný gól.

Slováci sa favorita duelu nebáli, v prvom polčase hýrili aktivitou. Najväčšiu šancu zvýšiť na 2:0 mal stredopoliar Juraj Kucka, jeho strela spoza šestnástky však skončila na brvne.

Náznaky akcií Holandska likvidovali najmä obranca Milan Škriniar a brankár Martin Dúbravka.

V druhom polčase už neboli Slováci takí aktívni a doplatili na to inkasovaným gólom. Strelil ho v 59. minúte útočník Quincy Promes, zakončovateľ Spartaka Moskva.

Do konca stretnutia už ani jeden z tímov ďalší presný zásah nepridal. Slovensko tak v treťom vzájomnom stretnutí proti Holandsku po prvý raz neprehralo.

Jubileum na domácej trénerskej lavičke oslávil kouč Ján Kozák, pre ktorého to bol 50. súboj v pozícii hlavného trénera slovenskej reprezentácie.

V ankete denníka SME vyberte, kto bol najlepším hráčom Slovenska v zápase proti Holandsku.

Domov»Futbal»Reprezentácie»Kto bol najlepším hráčom Slovenska v zápase proti Holandsku? (anketa)