Pondelok, 25. január, 2021Meniny má Gejza

Slovenky sa chystajú

Sportnet|Publikované 1. feb 2009 o 23:00

BRATISLAVA. Slovenské tenisové reprezentantky pripravujúce sa na bratislavské stretnutie s Belgičankami v 1. kole II. svetovej skupiny Pohára

federácie 2009 reprezentačných družstiev žien (7. - 8. februára, tvrdý povrch Premier Court pod zatiahnutou strechou v Sibamac aréne NTC) mali včera voľno.

Dnes už aj Hantuchová

Dnes by najprv mala trénovať Dominika Cibulková a po nej už aj Daniela Hantuchová, ktorá v piatok hrala vo finále štvorhry na úvodnom grandslamovom turnaji roka Australian Open v Melbourne. "Zatiaľ to podľa mojich informácií bude bez prítomnosti jej kouča Alberta Portasa," uviedol nový kapitán družstva SR Matej Lipták, ktorý po svojom nástupe do funkcie schválil pôsobenie osobných trénerov hráčok v realizačnom tíme.

Začnú obedom

"Dnes by sme mali mať spoločný obed ako oficiálny úvod prípravy - ešte si to spresníme s tenistkami," dodal nástupca Mojmíra Mihala, v minulosti kouč Karola Becka či Češky Petry Kvitovej a teraz popri fedcupovej funkcii aj šéftréner chlapcov v NTC dozerajúci prioritne na Lukáša Lacka. Tridsaťjedenročný z Kremnice pochádzajúci pražský rodák Lipták potvrdil, že s kádrom, ktorý na základe predbežnej nominácie dotvárajú Magdaléna Rybáriková a Lenka Wienerová, sa pripravuje aj Klaudia Boczová.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.