Utorok, 26. január, 2021Meniny má Tamara

Slovenky hrali za zatvorenými dverami s ČR, Hrabovská na antibiotikách

TASR|Publikované 31. máj 2006 o 19:00

Trenčín 31. mája (TASR) Slovenské hádzanárky odohrali v stredu v Trenčíne prípravný modelovaný zápas s reprezentáciou Českej republiky. Stretnutie, ktoré ...

Trenčín 31. mája (TASR) Slovenské hádzanárky odohrali v stredu v Trenčíne prípravný modelovaný zápas s reprezentáciou Českej republiky. Stretnutie, ktoré bolo v podstate generálkou pred rozhodujúcim sobotňajším odvetným duelom play off o postup na majstrovstvá Európy s Ukrajinou (Trenčín, 17.00), sa hralo na trikrát dvadsať minút za zatvorenými dverami a po obojstrannej dohode sa vedenia tímov rozhodli, že výsledok a ani bližšie podrobnosti nebudú medializovať.

Slovenský tréner Tomáš Kuťka iba stroho skonštatoval: Výsledok vôbec nebol podstatný. Išlo nám predovšetkým o kvalitnú prípravu a spolu s Češkami sme si mohli všeličo odskúšať. V priebehu týždňa musela tréning vynechať spojka nemeckej Borussie Dortmund Zuzana Hrabovská, ktorá ochorela, berie antibiotiká a o jej sobotňajšom štarte rozhodne až vo štvrtok večer lekárka tímu Alena Urvayová.

Autor: TASR

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.