Utorok, 26. január, 2021Meniny má Tamara

Slovenky čakali na semifinálové súperky

Sportnet|Publikované 20. apr 2006 o 22:00

PLOVDIV - Slovenské tenistky si na turnaji euro-africkej zóny Pohára federácie v Bulharsku už v utorok vybojovali prvenstvo v skupine A a včera si postup do sobotňajšieho semifinále zabezpečili víťazstvom v skupine B aj Srbsko a Čierna Hora a v "céčku" .

PLOVDIV - Slovenské tenistky si na turnaji euro-africkej zóny Pohára federácie v Bulharsku už v utorok vybojovali prvenstvo v skupine A a včera si postup do sobotňajšieho semifinále zabezpečili víťazstvom v skupine B aj Srbsko a Čierna Hora a v "céčku" Veľká Británia. O poslednom semifinalistovi sa rozhodne v dnešnom súboji skupiny D Izrael - Bielorusko.

V Plovdive sa po dvoch upršaných dňoch včera opäť vyjasnilo. Naše tenistky si bez Daniely Hantuchovej zatrénovali, jednotka tímu sa k výprave pripojí dnes. Na dva dni odskočila domov. Keďže Slovensko je najvyššie nasadeným družstvom, podľa výsledku zápasu Izrael - Bielorusko bude hrať v sobotu buď so Srbskom a Čiernou Horou (Ivanovičová, Timotičová) alebo s V. Britániou (Keothavongová, Baltačová).

Včerajšie výsledky

Skupina B: Srbsko a Č. Hora - Dánsko 3:0, Slovinsko - JAR 3:0. Skupinu vyhralo Srbsko a Č. Hora.

Skupina C: V. Británia - Maďarsko 2:1. Skupinu vyhrala V. Británia. Skupina D: Bielorusko - Švédsko 2:1. "Déčko" dohrajú dnes. (on)

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.