Pondelok, 21. júna, 2021Meniny má Alojz

Slovan začne proti Záhrebu s Bakošom v druhom útoku

Martin Bakoš (Autor: SITA)
SITA|4. mar 2014 o 13:20

Martin Bakoš dostane šancu v útoku s Miroslavom Šatanom a Brankom Radivojevičom.

BRATISLAVA. Hokejisti Slovana Bratislava nastúpia na utorkový zápas KHL o 19.00 h na ľade Slovnaft arény proti Medveščaku Záhreb v bránke opäť s Jaroslavom Janusom a menšími zmenami vo formáciách v porovnaní s nedeľňajším duelom proti Spartaku Moskva (0:3).

V otváracej budú korčuľovať obrancovia Martin Škoula, Martin Štajnoch a útočníci Michel Miklík, Mário Bližňák a Michal Vondrka. Pri Brankovi Radivojevičovi a Miroslavovi Šatanovi dostane šancu Martin Bakoš namiesto Libora Hudáčka, ktorého tréner Rostislav Čada preradil do tretej formácie k Jurajovi Mikúšovi a Milanovi Bartovičovi.

Vo štvrtom útoku sa predstavia Peter Ölvecký, Marko Daňo a Andrej Šťastný.

V druhej obrane s Jonathanom Sigaletom nastúpi Ján Brejčák, ktorého pozíciu pri Tomášovi Mojžíšovi zaujme Vladimír Mihálik. Na striedačke budú na príležitosť čakať obranca Patrik Luža a útočník Tomáš Mikúš.

Slovan Bratislava už nemá šancu na play-off a predstaví sa len v Pohári nádeje. Medveščaku patrí v tabuľke Západnej konferencie postupové 6. miesto, Záhrebčania nazbierali o 22 bodov viac ako belasí.

Predpokladaná zostava Slovana: Janus (Kopřiva) - Štajnoch, Škoula, Sigalet, Brejčák, Mihálik, Mojžíš, Luža - Miklík, Bližňák, Vondrka - Šatan, Radivojevič, Bakoš - Hudáček, J. Mikúš, Bartovič - Ölvecký, Šťastný, Daňo - T. Mikúš

Súvisiace články