Nedeľa, 20. júna, 2021Meniny má Valéria

Slovan začína s predajom vstupeniek na domácu prípravu

SITA|17. júl 2013 o 18:24

Vstupenky na domáce prípravné zápasy Slovana stoja od 3 do 6 eur.

BRATISLAVA. Hokejový Slovan Bratislava začne vo štvrtok 18. júla predpoludním predávať vstupenky na prvý domáci prípravný zápas pred novou sezónou Kontinentálnej hokejovej ligy proti Spartaku Moskva.

Súboj sa v Slovnaft aréne uskutoční 1. augusta. Zverenci Rostislava Čadu odohrajú v Slovnaft aréne v predsezónnom období päť zápasov, ďalšie dva zasa ako domáci tím na zimných štadiónoch v Skalici a Piešťanoch.

Vstupenky na letné zápasy sa pohybujú v cenách od 3 do 6 eur v závislosti od súpera a miesta konania. Na súboje v rámci European Trophy bude k dispozícii aj balík permanentiek na tri domáce duely v Slovnaft aréne v hodnote 12 eur.

Držitelia celosezónnych vstupeniek na KHL majú v cene permanentky aj všetky domáce prípravné zápasy.

Bratislavský tím nastúpi v rámci prípravy 1. augusta o 17.00 h proti Spartaku Moskva. O týždeň neskôr doma privíta Torpedo Nižnij Novgorod a potom ho čakajú zápasy European Trophy.

V piatok 9. augusta proti Viedni Capitals, v utorok 13. augusta proti Sparte Praha a vo štvrtok 15. augusta proti Pirátom Chomutov.

V piatok 30. augusta privíta Slovan v Skalici švédsky Linköping, o dva dni neskôr v Piešťanoch ďalší tím elitserien HV 71 Jönköping.

Súvisiace články