Pondelok, 29. novembra, 2021Meniny má Vratko

Slovan v KHL končí s aukciami vstupeniek

Od 22. októbra sa budú vstupenky opäť predávať na predajných miestach Ticketportal a cez internet aj na www.hcslovan.sk. (Autor: SITA)
TASR|8. okt 2013 o 12:36

Dopyt po lístkoch je podľa klubu približne na úrovni kapacity štadióna.

BRATISLAVA. Spôsob predpredaja zápasových vstupeniek na domáce zápasy hokejistov HC Slovan Bratislava v KHL formou elektronických aukcií skončí zápasmi proti Levu Praha a CSKA Moskva.

"Dôvody, pre ktoré sme vlani v novembri prikročili k predpredaju cez aukčný portál, nateraz pominuli," povedal generálny manažér HC Maroš Krajči.

"Dopyt po lístkoch je približne na úrovni kapacity Slovnaft Areny, cena sa ustálila na 16 až 18 eurách. Tým pádom momentálne ani nie sú problémy s čiernym trhom. Zhodou okolností sme s aukciou začali a aj končíme zápasom proti Levu Praha."

V piatok 11. októbra sa dostanú do dopredaja posledné vstupenky na zápasy proti Dinamu Riga (17. 10.) a CSKA Moskva (21. 10.) v jednotnej cene 16 eur do všetkých voľných sektorov.

Zápas proti Levu Praha (15. 10.) bude s najväčšou pravdepodobnosťou vypredaný už po uspokojení všetkých cenových ponúk z aukcie.

Po štvorzápasovej pauze zavinenej zranením by sa do zostavy aspoň ako náhradník mohol vrátiť brankár Jaroslav Janus.

"V utorok som bol tretíkrát na ľade, zdravotne sa cítim lepšie, aj keď to nie je stopercentné. Ešte to zopár dní potrvá. Myslím si, že nie je dobrý nápad ísť v stredu chytať. Miro Kopřiva chytá zatiaľ skvele, bude ťažké dostať sa do zostavy," povedal Janus.

Dvadsaťštyriročný Janus v tejto sezóne odchytal za Slovan šesť duelov v KHL, inkasoval priemerne 3,3 gólu na jeden a zaznamenal úspešnosť zásahov 87,1 percenta.

Zápasy s normálnym predajom lístkov

Program domácich zápasov Slovana v KHL v novembri, na ktoré si už zakúpia diváci lístky normálne:

  • Jugra Chanty-Mansijsk (13. 11.)
  • Avtomobilist Jekaterinburg (15. 11.)
  • Barys Astana (17. 11.)
  • Avangard Omsk (19. 11.)

(Pozn.: V závislosti od počtu zvyšných vstupeniek môže byť ich cena pri kúpe v deň zápasu rozdielna.)

Súvisiace články