Utorok, 26. január, 2021Meniny má Tamara

Slovan spúšťa predpredaj na Záhreb, prídu aj Chorváti

Zo záverečného kola KHL proti Záhrebu 4. marca v Bratislave. Na snímke striedačka Slovana, sprava tréner tímu Rostislav Čada, Tomáš Mojžíš, Vladimír Mihálik a Jonathan Sigalet. (Autor: TASR)
SITA|Publikované 14. aug 2014 o 12:55

Klub nezmenil ceny vstupeniek, hráči sú na sústredení vo Švajčiarsku.

BRATISLAVA. Hokejový Slovan Bratislava začne v piatok 15. augusta s predpredajom vstupeniek na úvodný domáci zápas v novom ročníku Kontinentálnej hokejovej ligy proti Medveščaku Záhreb, ktorý sa odohrá 4. septembra o 19.00 h.

Lístky sú v cenových reláciách od 12 do 20 eur v závislosti od sektora. Ceny sa oproti minulej sezóne nezmenili.

Najdrahšie sú na pozdĺžnych tribúnach, na ktorých je však vďaka permanentkárom vypredaná už väčšina miest. Je pravdepodobné, že súboj s Medveščakom bude vypredaný, keďže o duel je záujem aj medzi fanúšikmi chorvátskeho tímu.

Hokejisti Slovana absolvujú počas tohto týždňa sústredenie vo Švajčiarsku, na ktorom trénerovi Rostislavovi Čadovi chýbajú Peter Ölvecký a Martin Bakoš. Obaja majú zdravotné problémy.

Vo štvrtok odohrajú belasí v Bellinzone prípravný duel proti Viťazu Podoľsk, v bránke dostane šancu Johan Backlund, v zostave sa už objaví aj Ivan Baranka a prvý útok bude hrať v zložení Ladislav Nagy, Václav Nedorost a Michal Vondrka.

Autor: SITA

Diskusia

Diskusiu k článku si môžete prečítať na sport.sme.sk

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.