Nedeľa, 13. júna, 2021Meniny má Anton

Slovan pokračuje v aukcii vstupeniek aj po prehrách v KHL

Hokejisti Slovanu prehrali päť zo šiestich zápasov v tejto sezóne. (Autor: FOTO - TASR)
SITA|20. sep 2013 o 13:54

Hokejisti prehrali päť zo šiestich zápasov.

BRATISLAVA. Hokejový Slovan Bratislava začal v piatok elektronickú aukciu vstupeniek na ďalšie tri októbrové domáce zápasy Kontinentálnej hokejovej ligy v sezóne 2013/2014.

Rovnako ako v minulej sezóne slovenský účastník KHL predáva vstupenky pomocou elektronických aukcií. Dražba lístkov na zápasy proti Levu Praha (15. októbra), Dinamu Riga (17. októbra) a CSKA Moskva (21. októbra) potrvá do pondelka 23. septembra do 23.59 h.

Základná cena vstupenky bez ohľadu na sektor je 16 eur. Po registrácii môže každý záujemca zadať počet vstupeniek a cenu, za ktorú chce vidieť zápasy.

Nedraží sa konkrétne sedadlo v hľadisku arény, ale prednostný výber lístkov na daný zápas v konkrétnom počte a za zvolenú cenu. Maximálne môže jeden dražiteľ získať na jeden súboj 4 kusy lístkov.

V prípade, ak v jednej cenovej hladine bude viacero záujemcov a ich cenové ponuky už nebude možné s istotou uspokojiť z dôvodu nedostatočného počtu voľných miest v aréne, rozhodujúcim kritériom bude čas potvrdenia poslednej cenovej ponuky.

Slovenskému tímu sa však v KHL nedarí. Zo šiestich zápasov majú iba 2 body. Najbližšie v sobotu ich čaká doma súboj proti Kazani.

Súvisiace články