Pondelok, 25. január, 2021Meniny má Gejza

Slovan má zatiaľ 16 hráčov, bez zmluvy sú Janus, Miklík i Vondrka

Brankár Jaroslav Janus zatiaľ v Bratislave zmluvu na novú sezónu nepodpísal. (Autor: SITA/AP)
TASR|Publikované 1. apr 2014 o 12:01

Hokejový Slovan Bratislava momentálne rokuje s posilami. Ich mená zverejní až po prvom máji.

BRATISLAVA. Slovenský účastník Kontinentálnej hokejovej ligy Slovan Bratislava má k 1. aprílu pod zmluvou 16 hráčov. Káder pre sezónu 2014/2015 zahrňuje momentálne siedmich obrancov a deväť útočníkov.

Naposledy si klub poistil služby útočníka Petra Ölveckého, s ktorým uzatvoril dvojročnú zmluvu. Ako v utorok informovala oficiálna webstránka Slovana, vedenie plánuje predĺžiť spoluprácu aj s ďalšími hráčmi, ktorým končí platnosť zmlúv k 30. aprílu.

Rovnako vedie rozhovory aj s potenciálnymi novými posilami. "Mená týchto hokejistov, ako aj dĺžku ich kontraktov budeme môcť zverejniť vzhľadom k dodržaniu príslušného reglementu až po podpise zmlúv, t.j. po 1. máji 2014," uvádza sa vo vyhlásení na internetovej stránke Slovana.

Z kádra Slovana, ktorý dokončil sezónu 2013/2014, nemajú zmluvy brankár Jaroslav Janus, najproduktívnejší hráč tímu Michel Miklík, center Juraj Mikúš ani český legionár Michal Vondrka. Predĺženie hráčskej kariéry stále nevylúčil Miroslav Šatan.

Aktuálny zoznam hráčov Slovana s platnými zmluvami pre ročník 2014/2015

(zdroj: hcslovan.sk):

obrancovia - Ján Brejčák, Patrik Luža, Vladimír Mihálik, Tomáš Mojžíš, Michal Sersen, Jonathan Sigalet, Martin Štajnoch

útočníci - Martin Bakoš, Milan Bartovič, Mário Bližňák, Libor Hudáček, Andrej Kudrna, Richard Mráz, Peter Ölvecký, Miroslav Preisinger, Andrej Šťastný

Autor: TASR

Diskusia

Diskusiu k článku si môžete prečítať na sport.sme.sk

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.