Streda, 20. január, 2021Meniny má Dalibor

Slovan - Lipany 2:1 (1:0)

Sportnet|Publikované 13. nov 2005 o 23:00

Bratislava - Slovan má v posledných domácich zápasoch viac šťastia ako futbalového umenia. Herne sa trápi a hoci snaha aspoň o počiatočný tlak sa mu

uprieť nedá, chýba mu efektívna koncovka, o pekných a nebezpečných šanciach ani nehovoriac. Pre nováčika z Lipian znamenal na Tehelnom poli najväčšie nebezpečenstvo Mojský, jeho centrované lopty a priame kopy. Diváci veľa príťažlivého futbalu nevideli, ale všetky tri góly boli o to krajšie. Padali po strelách spoza šestnástky a skončili v horných rohoch brány. Takto utešene trafili domáci Polgár i Kalmán, za hostí podobne Jacko. Tri body, aj keď doslova vydreté, vytrvalých a zatiaľ trpezlivých fanúšikov belasých ako rozlúčka s jeseňou napriek nezáživnému divadlu potešili.

Góly: 37. Polgár, 75. Jacko, 80. Kalmán. ŽK: Štieber, pred 1712 divákmi rozhodoval Samotný. SLOVAN: Prole - Suchý, Chlebek, Polgár, Vuksanovič - Kosmeľ, Tomovčík, Sladojevič (26. Poliaček), Mojský (67. Kalmán) - Otočka (84. Habai), Masaryk. ŠK ODEVA: Hvozda - Štieber, Seman, Liščinský, J. Janič - Šott, Jacko, Radačovský (85. Kročko), L. Janič (79. Štofan) - Kizák, Angelovič.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.