Piatok, 22. január, 2021Meniny má Zora

Slovan dal ponuky Janusovi, Mikúšovi, Miklíkovi a Vondrkovi

Na snímke vpravo Richard Lintner (Dinamo Minsk) a v popredí Mário Bližňák (Slovan). (Autor: TASR)
SITA|Publikované 30. apr 2014 o 13:47

Slovan rokuje s duom Janus a Juraj Mikúš, chce udržať Miklíka a Vondrku.

BRATISLAVA. Vedenie hokejového Slovana Bratislava rokuje v súčasnosti o spolupráci pre ďalšiu sezónu s brankárom Jaroslavom Janusom a útočníkom Jurajom Mikúšom. Vedenie belasých má záujem aj o služby dvojice Michel Miklík a Michal Vondrka, obaja útočníci dostali prostredníctvom agentov návrhy nových zmlúv.

i Miklík sa však rozhodli oznámiť definitívu po skončení majstrovstiev sveta v Bielorusku, ktoré vyvrcholia finálovým zápasom v Minsku 25. mája. Manažment Slovana by rád videl v novej sezóne v belasom drese aj Miroslava Šatana.

"Predpokladáme, že najväčší ruch na prestupovom trhu bude krátko po skončení svetového šampionátu v Minsku," píše sa na stránke klubu.

Slovan Bratislava má pre novú sezónu KHL pod zmluvou aktuálne 16 hráčov - obrancov Jána Brejčáka, Patrika Lužu, Vladimíra Mihalika, Tomáša Mojžíša, Michala Sersena, Jonathana Sigaleta, Martina Štajnocha a útočníkov Martina Bakoša, Milana Bartoviča, Mária Bližňáka, Libora Hudáčka, Andreja Kudrnu, Richarda Mráza, Petra Ölveckého, Miroslava Preisingera a Andreja Šťastného.

K 30. aprílu vypršia v tíme KHL aktuálne kontrakty Jaroslavovi Janusovi, Miroslavovi Kopřivovi, Lukášovi Kozákovi, Martinovi Škoulovi, Romanovi Kukumbergovi, Tomášovi Matouškovi, Michelovi Miklíkovi, Jurajovi a Tomášovi Mikúšovcom, Brankovi Radivojevičovi, Miroslavovi Šatanovi a Michalovi Vondrkovi.

Autor: SITA

Diskusia

Diskusiu k článku si môžete prečítať na sport.sme.sk

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.