Streda, 23. júna, 2021Meniny má Sidónia

Slovan čaká zápas v Ufe. Nastúpi bez zraneného Kašpara

Slovan si už s Ufou sily zmeral - začiatkom októbra na domácom ľade. Prehral po predĺžení. (Autor: TASR)
SITA|7. okt 2015 o 11:12

Pred piatimi dňami sa spolu stretli - v Bratislave. Slovan prehral 3:4 po predĺžení. V stredu čaká slovenského zástupcu zápas na ľade Salavatu Julajev Ufa.

UFA. Michael Garnett sa postaví do bránky Slovana Bratislava v stredajšom stretnutí Kontinentálnej hokejovej ligy (KHL) na ľade Ufy od 16.00 h SELČ.

Hlavný tréner Miloš Říha v defenzíve spojil obranné dvojice tak, ako spolu hrali pred ostatným domácim dvojzápasom.

Cam Barker nastúpi s Filipom Novákom, Vladimír Mihálik s Michalom Sersenom, Tomáš Starosta s Ivanom Švarným. Pozícia siedmeho beka pripadla Patrikovi Lužovi.

Na úvodné buly sa postaví útočné trio Michel Miklík, Václav Nedorost, Patrik Lušňák. Do druhej formácie tréneri zaradili Milana Bartoviča s kapitánom Tomášom Surovým a Ladislavom Nagyom.

luza_res.jpg

Na momentke zo vzájomného zápasu Patrik Luža (s číslom 4) posiela pred brankárom Barrym Brustom k ľadu Antona Lazareva z Ufy. FOTO - SITA.

Andrej Šťastný a Slovinci Žiga Jeglič s Rokom Tičarom nastúpia v treťom útoku a Radovan Puliš, Pavol Skalický s Marekom Viedenským vo štvrtom.

Hrať nebude Lukáš Kašpar, ktorého trápi menšie zranenie v dolnej časti tela.

Správu zverejnil oficiálny web Slovana.

Začiatkom októbra Slovan prehral s Ufou po predĺžení.

Predpokladaná zostava Slovana na stredajší zápas v Ufe:

(zdroj: oficiálny web Slovana):

Garnett (Brust) - Barker, F. Novák, Mihálik, Sersen, Starosta, Švarný, Luža - Miklík, V. Nedorost, Lušňák - Bartovič, Surový, L. Nagy - Jeglič, Tičar, A. Šťastný - Skalický, Viedenský, Puliš

Súvisiace články