Utorok, 19. októbra, 2021Meniny má Kristián

SLOVÁCI ZAUJALI

Sportnet|14. okt 2003 o 00:00

PAVOL DEMITRA, St. Louis. Šiesty najproduktívnejší hráč vlaňajšej základnej časti NHL bol strojcom rozhodujúceho gólu na ľade silného súpera. V 47. min sa dubnický rodák dobre zorientoval v ťažkej situácii a ideálne našiel spoluhráča Tkachuka, ktorý ...

PAVOL DEMITRA, St. Louis. Šiesty najproduktívnejší hráč vlaňajšej základnej časti NHL bol strojcom rozhodujúceho gólu na ľade silného súpera. V 47. min sa dubnický rodák dobre zorientoval v ťažkej situácii a ideálne našiel spoluhráča Tkachuka, ktorý dal svoj jubilejný 400. gól v kariére.

(0 gólov +1 asistencia, 2 strely, 2 trestné minúty, bod za účasť na ľade pri strelenom góle+1, 32 striedaní, čas na ľade 25:06).

LADISLAV NAGY, Phoenix. Svoj druhý gól sezóny dal košický rodák v 10. min na ľade finalistu vlaňajšieho Stanleyho Cupu Anaheimu. Nagy si zapamätal slabinu najužitočnejšieho muža play off brankára Giguera a pohotovo ho prekonal na stranu lapačky. Okrem gólu si Nagy spoľahlivo plnil aj defenzívne úlohy a prispel k cennému víťazstvu na nulu na horúcom ľade v Anaheime. Vyhlásili ho za druhú hviezdu zápasu.

(1+0, 3 strely, 0 trestných minút, žiadny plusový bod, lebo Nagy skóroval v presilovke, 30 striedaní, čas na ľade 18:31.

ĽUBOMÍR VIŠŇOVSKÝ, Los Angeles. Svoj prvý gól sezóny dal „Višňa“ z presilovky po prihrávke slovenskej hviezdy Kings Pálffyho. Višňovský hral v obrannej dvojici s vlaňajším partnerom Čechom Modrým, ktorý tiež gólom potvrdil zaslúžený triumf Kráľov v Chicagu.

(1+0, 2 strely, 2 trestné minúty, plusový bod +1, 32, striedaní, čas na ľade 25:06.

Súvisiace články