Utorok, 19. októbra, 2021Meniny má Kristián

SLOVÁCI ZAUJALI

Sportnet|22. nov 2003 o 00:00

MARIÁN HOSSA, Ottawa - Dvadsaťštyriročný útočník gólom a prihrávkou prispel k výhre Ottawy nad Carolinou.

Vyhlásili ho za prvú hviezdu stretnutia. V tejto sezóne získal už 20 bodov, v kariére 328. Tento zisk ho v historickej tabuľke klubu radí na štvrtú priečku. Najviac bodov v drese Ottawy zaznamenal jej súčasný kapitán Švéd Daniel Alfredsson - 506.

(1 gól + 1 asistencia, plusové body +1, 2 strely, 0 tr. minút, 24 striedaní, čas na ľade 18:46 min)

ZDENO CHÁRA, Ottawa - Najvyšší muž NHL (204 cm) odohral už 397. zápas. Pri výhre svojho tímu bol na ľade pri troch góloch, na dva aj prihrával. Od méty 100 bodov v NHL ho delí jediný zápis. V hodnotení +/- je lídrom mužstva so ziskom 8 plusiek.

(0 + 2 asistencie, plusové body +3, 1 strela, 0 tr. minút, 30 striedaní, čas na ľade 25:07 min)