Nedeľa, 24. októbra, 2021Meniny má Kvetoslava

SLOVÁCI ZAUJALI

Sportnet|23. dec 2003 o 00:00

RONALD PETROVICKÝ, Atlanta - Po rokoch strávených na farme, neskôr v NHL v treťom či vo štvrtom útoku je z 26-ročného Petrovického platný hráč. Pričom pod vedením kouča Boba Hartleyho, ktorý v minulosti pracoval v Colorade s Forsbergom či Sakicom, ...

RONALD PETROVICKÝ, Atlanta - Po rokoch strávených na farme, neskôr v NHL v treťom či vo štvrtom útoku je z 26-ročného Petrovického platný hráč. Pričom pod vedením kouča Boba Hartleyho, ktorý v minulosti pracoval v Colorade s Forsbergom či Sakicom, sa mu veľmi darí. Má dostatok priestoru na ľade, dáva dôležité góly. V 33 zápasoch ich dosiahol už 10, kým v predchádzajúcich troch rokoch dal spolu 14. Petrovický nikdy neuznával jemný spôsob hry a potvrdil to aj v súboji s Jimom Vandermeerom.

(2 góly + 0, plusové body +2, 3 strely, 5 tr. minút, 22 striedaní, čas na ľade 16:27 min)

PETER BONDRA, Washington - Kariéra 35-ročného veterána je neodmysliteľne spojená s Washingtonom Capitals. Táto sezóna v klube je jeho štrnástou. V nedeľu nastúpil na 941. zápas, to je druhá najvyššia hodnota v histórii klubu. Viac stretnutí má iba dlhoročný kapitán Washingtonu Calle Johansson - 984. Do konca sezóny však zostáva 46 zápasov a slovenský kanonier môže vytvoriť ďalší rekord Washingtonu.

(0 + 3 asistencie, mínusové body -1, 1 strela, 0 tr. minút, 24 striedaní, čas na ľade 18:32 min)

Súvisiace články