Nedeľa, 20. júna, 2021Meniny má Valéria

SLOVÁCI ZAUJALI

Sportnet|5. apr 2004 o 00:00

MAREK SVATOŠ, Colorado - Veľký talent, ktorý pribrzdili viaceré zranenia. V tejto sezóne nehral 5 mesiacov pre zranenie ramena. Ale je späť a svoje majstrovstvo môže predviesť v play off v mužstve, ktoré je kandidátom na celkové prvenstvo - Colorado ...

MAREK SVATOŠ, Colorado - Veľký talent, ktorý pribrzdili viaceré zranenia. V tejto sezóne nehral 5 mesiacov pre zranenie ramena. Ale je späť a svoje majstrovstvo môže predviesť v play off v mužstve, ktoré je kandidátom na celkové prvenstvo - Colorado Avalanche. Za výkon v piatkovom zápase sa 21-ročný Svatoš stal prvou hviezdou zápasu. Cenná je aj pochvala trénera Granata, kapitána Sakica či Forsberga.

(2 góly + 0, plusové body +1, tri strely, 0 tr. minút, 20 striedaní, čas na ľade 12:21 min)

MARIÁN GÁBORÍK, Minnesota - V závere sezóny si čiastočne napravil chuť. Bodoval v posledných piatich zápasoch, dosiahol 9 bodov. Vďaka gradujúcej forme dokázal prekonať svoj výkon z nováčikovskej sezóny (36), ktorá bola v jeho krátkej kariére v NHL najhoršia. Zlepšenie nastalo po hetriku (17. 2.) do siete Martina Brodeura. Odvtedy 22 zápasov = 22 bodov.

(1 gól + 2 asistencie, plusové body +3, tri strely, 0 tr. minút, 24 striedaní, čas na ľade 15:43 min) (sb)

Súvisiace články

Tipuj bez rizika až za 20 €
Viac
Kurzy prináša
02:00
NHL - Stanley Cup
New York Islanders vs. Tampa Bay Lightning
02:00
NHL - Stanley Cup
Montreal Canadiens vs. Vegas Golden Knights
Kurzy prináša