Nedeľa, 20. júna, 2021Meniny má Valéria

Slováci v zahraničí - Breška a Oravec dvakrát skórovali

SITA|27. sep 2004 o 08:40

BRATISLAVA 27. septembra (SITA) - Sumár aktuálnych vystúpení slovenských futbalistov v zahraničných súťažiach (24.-26. septembra 2004):

ANGLICKO

I. liga - 7. kolo:

FC Middlesbrough - Chelsea 0:1 - Szilárd Németh za domácich nehral pre zdravotné problémy.

NEMECKO

I. liga - 6. kolo:

Wolfsburg - Kaiserslautern 2:1 - Miroslav Karhan odohral za domácich celé stretnutie.

Mönchengladbach - Rostock 2:2 - Igor Demo (M´gladbach) nehral pre zranenie.

Norimberg - Bielefeld 1:2 - Róbert Vittek a Marek Mintál absolvovali celých 90 minút, Samuel Slovák (všetci Norimberg) prišiel na ihrisko v 72. minúte.

II. liga - 6. kolo:

Burghausen - Essen 3:2 - Marek Kostoláni a Marek Krejčí za Burghausen nehrali.

Karlsruhe - Saarbrücken 1:1 - Henrich Benčík (Saarbrücken) absolvoval celých 90 minút.

ŠPANIELSKO

II. liga - 5. kolo:

Pontevedra - Tenerife 1:1 - Marián Kelemen za hostí odchytal celý zápas.

PORTUGALSKO

I. liga - 4. kolo:

Setubal - Beira Mar 1:2 - Marián Zeman za hostí pre zranenie nehral.

BELGICKO

Strombeek - FC Bruggy 1:6 - Marek Špilár za hostí pre zranenie nehral.

ČESKO

Sparta Praha - Příbram 4:2 - Marek Čech hral do 84. minúty, keď ho vystriedal Rastislav Michalík, Martin Petráš a Vladimír Labant (všetci Sparta) nehrali. Róbert Jež za hostí hral do 76. minúty a dostal aj žltú kartu.

Jablonec - Slavia Praha 1:1 - Tomáš Lovásik za Jablonec nechytal. Matúš Kozáčik Slavia sa do bránky nedostal. Slovácko - Opava 1:0 - Milana Ivanu vystriedal tréner v 82. minúte, Pavol Kováč, Róbert Veselovský, Alexander Homér a Ján Moravčík (všetci Slovácko) nehrali. Maroš Bačík prišiel na ihrisko v 74. minúte, Róbert Zeher (obaja Opava) odišiel z trávnika po hodine hry. Bačík dostal žltú kartu.

Olomouc - Blšany 1:0 - Peter Babnič odohral celý zápas, Ľuboš Reiter (obaja Olomouc) hral do 61. minúty. Babnič strelil jediný gól zápasu.

Baník Ostrava - Zlín 3:1 - Miroslav König za Baník nechytal.

Drnovice - České Budějovice 2:0 - Ladislav Onofrej a Martin Ševela (obaja Drnovice) odohrali celý zápas. Onofrej aj skóroval. Ševela aj Onofrej dostali žlté karty. Miroslav Filipko, Jaroslav Chlebek a Vladimír Pončák odohrali celý zápas, Martin Dobrotka (všetci Č. Budějovice) nenastúpil. Chlebek dostal žltú kartu.

Mladá Boleslav - Liberec 0:1 - Jozef Valachovič, Ivan Hodúr, Karol Kisel a Peter Šinglár odohrali celých 90 minút, Juraj Ančic a Marián Hološko (všetci Liberec) nehrali. Hodúr dostal žltú kartu.

MAĎARSKO

Šopron - Pápa 1:0 - Otto Szabó bol vystriedaný v 67. minúte, Ondrej Debnár (obaja Šopron) absolvoval celé stretnutie. Tomáš Medveď a Simeon Števica (obaja Pápa) odohrali celý zápas.

Vasas - Ferencváros 0:1 - Marek Penksa hral od 58. minúty, Igor Szkukálek (obaja Ferencváros) nenastúpil.

MTK - Zalaegerszeg 2:0 - Ladislav Kozmer za Zalaegerszeg nenastúpil.

Diósgyőr - Győr 2:3 - Tomáš Priskin hral za hostí do 88. minúty.

Videoton - Honvéd 4:1 - Marcel Horký za hostí absolvoval celý zápas.

RAKÚSKO

I. liga - 10. kolo:

Innsbruck - Admira 0:2 - Tomáš Oravec (Admira) odohral celý zápas, dvakrát skóroval a dostal aj žltú kartu.

Salzburg - Mattersburg 2:0 - Marek Kausich odohral celý zápas, František Hanc (obaja Mattersburg) nehral.

GAK - Rapid 2:2 - Peter Hlinka (Rapid) absolvoval celý zápas.

Austria - Sturm 3:0 - v drese domácich nastúpil Vladimír Janočko v 76. minúte.

RUSKO

I. liga - 24. kolo:

Kazaň - Dinamo Moskva 2:2 - za hostí Michal Hanek nenastúpil.

Jaroslavľ - Zenit Petrohrad 2:1 - Martin Škrtel odohral celý zápas, Kamil Čontofalský (obaja Zenit) nechytal. Škrtel dostal žltú kartu.

FRANCÚZSKO

II. liga - 10. kolo:

Le Havre - Brest 0:0 - Alexander Vencel za domácich odchytal celý zápas.

ŠKÓTSKO

Celtic Glasgow - Dunfermline 3:0 - Stanislav Varga (Celtic) absolvoval celý zápas a aj skóroval.

TURECKO

Denizlispor - Ankaragücü 2:0 - Roman Kratochvíl (Denizlispor) odohral celý zápas.

GRÉCKO

I. liga - 2. kolo:

Panionios - PAOK Solún 2:0 - Ľubomír Meszároš hral do 74. minúty, Mário Breška (obaja Panionios) do 83. minúty. Breška dvakrát skóroval.

Aris Solún - Olympiakos 0:1 - v bránke hostí Juraj Buček nestál.