Chicago porazilo Boston, zo Slovákov bol na ľade iba Pánik

Richard Pánik (vpravo) nastúpil za Chicago proti Chicagu. (Autor: TASR/AP)
TASR|Publikované 1. okt 2017 o 07:45

Marko Daňo bol pri prehre svojho Winnipegu na ľade Calgary.

NEW YORK. Hokejisti Chicaga Blackhawks zvíťazili v prípravnom zápase zámorskej NHL v noci na nedeľu na svojom ľade nad Bostonom Bruins 1:0.

O jediný gól sa postaral Patrick Sharp. Zo Slovákov zasiahol do duelu iba Richard Pánik, ktorý odohral v domácom drese 14:03 minút a zaznamenal dve trestné minúty.

Marko Daňo bol pri prehre svojho Winnipegu na ľade Calgary 2:3 po predĺžení a nájazdoch. Na klzisku strávil 12:25 min a raz ohrozil súperovho brankára. V kanadskom šlágri Montreal rozdrvil Ottawu 9:2.

Hokejisti Tampy Bay zvíťazili v Nashville 3:2 po predĺžení, v tíme Lightning dostal Rus Andrej Vasilevskij prednosť pred Slovákom Petrom Budajom.

NHL - prípravné zápasy:

Pittsburgh - Columbus 0:3 (0:2, 0:0, 0:1)

Montreal - Ottawa 9:2 (3:1, 1:0, 5:1)

Toronto - Detroit 2:3 pp a sn (1:0, 0:1, 1:1 - 0:0, 0:1)

Minnesota - Dallas 5:1 (0:0, 2:0, 3:1)

Nashville - Tampa Bay 2:3 pp (1:1, 0:1, 1:0 - 0:1)

Chicago - Boston 1:0 (0:0, 0:0, 1:0)

/Richard Pánik (Chicago) odohral 14:03 min, 1 "hit", 1 zablokovaná strela, 2 trestné minúty/

Calgary - Winnipeg 3:2 po sam. nájazdoch (1:0, 0:1, 1:1 - 0:0, 1:0)

/Marko Daňo (Winnipeg) odohral 12:25 min, 1 strela, 2 "hity"/

San Jose - Arizona 0:4 (0:1, 0:1, 0:2)

Vancouver - Edmonton 3:2 (1:1, 2:1, 0:0)

Los Angeles - Anaheim 1:0 pp (0:0, 0:0, 0:0 - 1:0)