Sobota, 27. február, 2021Meniny má Alexander

Slováci v Orbetelle a Chieti už dohrali vo dvojhre

SITA|Publikované 28. júl 2006 o 08:22

ORBETELLO / CHIETI 28. júla (SITA) - Na európskom šampionáte v tenise do 16 rokov v talianskych mestách Orbetello a Chietti sa do štvrťfinále neprebojoval ani jeden slovenský reprezentant vo dvojhre. ...

ORBETELLO / CHIETI 28. júla (SITA) - Na európskom šampionáte v tenise do 16 rokov v talianskych mestách Orbetello a Chietti sa do štvrťfinále neprebojoval ani jeden slovenský reprezentant vo dvojhre. Medzi chlapcami prehral Róbert Januch vo 4. kole s Holanďanom Timom van Terheydenom 3:6, 6:2, 4:6. V dievčenskej kategórii skončila najvyššie nasadená Kristína Kučová v 3. kole na rakete Bielorusky Imy Bohušovej po výsledku 6:3, 3:6, 5:7.

Štvrťfinálové zastúpenie bude mať mládežnícky slovenský tenis aspoň vo štvorhre dievčat vďaka páru Lenka Juríková - Kristína Kučová.


DVOJHRA CHLAPCOV

1. kolo:

Alexander Gašparetz (SR) - Radim Urbánek (ČR) 4:6, 7:5, 6:2

Róbert Januch (SR) - Revaz Osadze (Gruz.) 6:1, 6:3


2. kolo:

Alexander Gašparetz (SR) - Lorenzo Papasidero (3-Tal.) 3:6, 6:3, 0:3 - skreč, Gašparetz odstúpil pre zranenie členka

Róbert Januch (SR) - Ary Porat (Švajč.) 6:4, 6:0


3. kolo:

Róbert Januch (SR) - Oleksij Žorniak (Ukr.) 6:4, 6:2


4. kolo (osemfinále):

Róbert Januch (SR) - Tim van Terheyden (Hol.) 3:6, 6:2, 4:6


ŠTVORHRA CHLAPCOV

1. kolo:

Alexander Gašparetz, Róbert Januch (SR) - Ulrik Thomsen, Rune Winkler (Dán.) 6:3, 6:1


2. kolo:

Alexander Gašparetz, Róbert Januch (SR) - Grigor Dimitrov, Cvetan Mihov (Bulh.) - bez boja víťazstvo Bulharov, Slováci na zápas nenastúpili pre zranenie Gašparetza


DVOJHRA DIEVČAT

1. kolo:

Kristína Kučová (1-SR) - voľný žreb

Lenka Juríková (SR) - Charlotte Piresová (Portug.) 2:6, 6:2, 6:1


2. kolo:

Kristína Kučová (1-SR) - Linda Berlinecká (Nem.) 6:1, 6:2

Lenka Juríková (SR) - Katarzyna Piterová (Poľ.) 5:7, 2:6


3. kolo:

Kristína Kučová (1-SR) - Ima Bohušová (Biel.) 6:3, 3:6, 5:7


ŠTVORHRA DIEVČAT

1. kolo:

Lenka Juríková, Kristína Kučová (SR) - voľný žreb


2. kolo:

Lenka Juríková, Kristína Kučová (SR) – Marina Novaková, Stéphanie Vogtová (Licht.) - bez boja postup Sloveniek


3. kolo (osemfinále):

Lenka Juríková, Kristína Kučová (SR) - Malou Ejdesgaardová, Greta Joksyteová (Dán./Litva) 6:2, 6:2



ds;kj;mj

Súvisiace články