Štvrtok, 4. marec, 2021Meniny má Kazimír

Slováci sú už v zamračenom Oviede

Stanislav Šesták verí, že tréne Ján Kozák namixuje správnu zostavu. (Autor: SITA)
SITA|Publikované 4. sep 2015 o 16:39

Slováci majú v piatok o 18.00 h na programe tlačovú besedu, o 45 minút neskôr sa začne ich oficiálny tréning, z ktorého bude úvodných 15 minút otvorených pre médiá.

OVIEDO. Slovenská futbalová reprezentácia v piatok približne o 14.00 h pristála na letisku neďaleko Ovieda, do dejiska sobotňajšieho stretnutia s domácim Španielskom v kvalifikácii o postup na budúcoročné majstrovstvá Európy sa následne prepravila autobusom.

Výpravu SR na Pyrenejskom polostrove privítala zamračená obloha a mierne skeptický bol vo svojich predzápasových očakávaniach aj skúsený ofenzívny hráč Stanislav Šesták.

"Nebude to až taký šláger, keďže nenastúpime v plnej sile. Bolo by vynikajúce, keby sme zvíťazili doma nad Ukrajinou, aby eliminácia konečne vyvrcholila zabezpečenou účasťou vo Francúzsku. Uvidíme, ako to tréner Ján Kozáka nakombinuje. Treba mať určenú prioritu a tou je postup. V Španielsku môžeme iba prekvapiť, stratiť nemáme čo," uviedol 32-ročný futbalista maďarského Ferencvárosu Budapešť.

Slováci v piatok o 18.00 h majú na programe tlačovú besedu, o 45 minút neskôr sa začne ich oficiálny tréning, z ktorého bude úvodných 15 minút otvorených pre médiá.

Súvisiace články