Piatok, 5. marec, 2021Meniny má Fridrich

Sledujte dnešný UFC Fight Night Holloway vs. Kattar naživo a zadarmo!

Daniel Stankovič|Publikované 16. jan 2021 o 01:00

Počas nasledujúceho týždňa sa odohrajú hneď tri zaujímavé turnaje, ktoré si vy môžete pozrieť zadarmo.

Už o pár chvíľ prebehne prvý januárový UFC Fight Night turnaj. Na programe budú zápasy s hviezdnymi menami ako Holloway, Kattar, Buckley (najlepšie KO minulého roka, pozn. redaktora) či Ponzinibbio.

Ak ako divák nechcete utrácať peniaze za prenos, máte jedinečnú možnosť zahliadnuť turnaj cez portál Tipsport úplne zadarmo. Jediné, čo treba spraviť je kliknúť na jednu z reklám Tipsport nad týmto textom alebo pod týmto textom. Automaticky budete presmerovaní na registráciu, po ktorej ak si môžete vychutnať turnaj a taktiež obdržíte bonus na tipovanie v hodnote 20 eur! Jedinou podmienkou je tipnúť si na hocaký duel za symbolickú sumu. Celý Fight Night Holloway vs. Kattar si môžete pozrieť už dnes naživo na Tipsport TV!

Pred turnajmi Oktagonu ako aj UFC, by sme chceli pridávať niektoré hodnotné tipy na stávky, ktoré by mohli pomôcť v inšpirácii nejednému tipérovi.

 

Santiago Ponzinibbio vs. Li Jinliang

Stávka: Viac ako 2,5 kola             

Kurz: 1,85

Po viac než dvoch rokoch sa do oktagonu vracia Argentínčan Ponzinibbio. Pred nútenou pauzou zapríčinenou viacerými zraneniami, patril „Gente Boa“ k tomu najlepšiemu, čo ponúkala weltrová divízia. Proti nemu sa postaví tvrdý Číňan Jinliang, ktorý rovnako nepatrí medzi priemer divízie a počas svojej kariéry zo šiestich prehier, prehral päťkrát na body. Je samozrejme otázkou v akej forme sa vráti Ponzinibbio ale verím, že stávka v peknom kurze na to, že to ukončí buď v treťom kole alebo na body, je hodnotná.

 

Punahele Soriano vs. Dusko Todorovic

Stávka: 2

Kurz: 1,62

Zápas, ktorý je pre mňa takým čiernym koňom na karte. Obaja sú neporazení, obaja sa do UFC dostali cez Dana White´s Contender Series a z dohromady sedemnástich zápasov oboch borcov, to na body skončilo len dvakrát. Soriano ma musím povedať prekvapil, ako si išiel po KO v jeho debute s Pechotou. Napriek problémom s kardiom, ktoré môžu nastať pri jeho štýle, ukázal, že má na to ukončovať zápasy jedným úderom. Todorovic je určite komplexnejší zápasník, na čo by som v tomto prípade vsádzal viac a verím, že ak to v prvom kole neprepáli, mal by nad Sorianom vyhrať.

Daniel Stankovič sa na stránkach Sportnet venuje zmiešaným bojovým umeniam, skúsenosti zbieral písaním pre portál SvetMMA. Jeho srdcovkou sú bojové športy, umenie a hory.

Súvisiace články